Резервите на Ливърпул се издъниха срещу Фулъм

"Мърсисайдци" показаха игра, но нямаха късмет и паднаха с 0:1
Обновена: 2 май 2012 09:14 | 2 май 2012 07:29,
4

Ливърпул загуби домакинството си на Фулъм с 0:1 в среща от 36-ия кръг на Висшата лига, която се игра на "Анфийлд".

Този път домакините показаха добра игра, но нямаха късмет и пропуснаха няколко доста добри положения.

Гостите стигнаха до успеха след автогол на Мартин Шкъртел в 5-ата минута.

Кени Далглиш бе решил да даде почивка на голяма част от титулярите си за този мач, за да ги съхрани за сблъсъка от финала за ФА Къп срещу Челси.

Стивън Джерард, Луис Суарес и още няколко основни футболисти бяха извън групата, а като титуляри започнаха играчи като Аурелио, Макси, Коатес и Каут, които получават по-рядко шанс за изява.

След този мач Пул е 8-и с 49 точки, докато Фулъм е 9-и със същия актив от точки.