Пропуските на Роналдо струваха твърде скъпо на Португалия

Иберийците спечелиха с 2:1 срещу Гана, но отпаднаха от Мондиала
Обновена: 26 юни 2014 21:06 | 26 юни 2014 21:05, Красимир Ангелов
2

Португалия постигна успех с 2:1 над Гана, но отпадна от Мондиала. Иберийците изиграха добър мач на "Ещадио Насионал де Бразилия" в едноименния град.

Бойе си вкара нелеп автогол и даде аванс на иберийците в 31-ата минута, след което обаче "черните звезди" изравниха чрез Асамоа Гиян в 57-ата минута.

След много груба вратарска грешка Роналдо пък вкара за крайния резултат в 80-ата минута и донесе успеха на своите.

Звездата на иберийците пропусна няколко много добри положения по време на мача, докато и ганайците имаха много добри шансове за гол.

След този мач Португалия финишира на 3-ото място в групата си с актив от 4 точки, докато Гана е на последната 4-а позиция.