Левски разплака шампиона Лудогорец в уникален мач

Слабо съдийство беляза победата на сините с 3:2
27 сеп 2014 21:35,
171

Левски изигра най-силния си мач за сезона и постигна страхотна победа с 3:2 над Лудогорец в среща от 10-ия кръг на "А" група, която се игра на "Герена".

Преди този мач 'Сините' бяха наказани за две домакинства без публика, но при завръщането на своите фенове техните възпитаници им подариха най-добрия възможен подарък.

Бедоя откри резултата в 5-ата минута, но гостите изравниха след много спорна дузпа в 15-ата минута чрез Моци.
Това обаче не спря левскарите и те стигнаха до още два гола, дело на Сърмов и отново Бедоя, съответно в 27-ата и 37-ата минути. Гостите стигнаха до още един гол, дело на Вандерсон в 78-ата минута.

Разградчани играха цяло второ полувреме с човек по-малко, след като Кайсара получи директен червен картон за блъскане срещу Данчо Минев.

Реферът Георги Кабаков обаче свири много слабо като цяло. Той отсъди много спорна дузпа, даде пресилен червен картон на Кайсара и спести чист червен картон на Дяков заради плюнка срещу Стойчев.

Анонимен преди 9 години
Страшно се кефя, като чета истеричните, граничещи с параноидна шизофрения коментари на антилевскарите, с капеща в/у клавиатурата пяна, като камилска плюнка от устата! Поздравявам Левскарите най-вече за това, че докараха всички, които ги мразят до това състояние! Да му мислят розовите - наближава и техния ред!
111
11

10

До Тихомир ТомовСините - червено жълтите са разгадени още от 1914-та. Отбор от мамини синчета и дезертьори, Отбора на ДС пълен с доносници, милиционери люпещи семки, хора на КГБ, Майкъл чорнвеци и сие. Това са 'сините' от с. Подуяне.

Тихомир Томов преди 9 години
Големия рев ще е в ответния мач в Разград - там сините ще бъдат разградени тотално .
108
6

9

Шампион на европейска страна да загуби от Подуяне е срам! Никакви оправдания за Лудогорец! да си изпият горчивата чаша без мръщене. Такова падение никой не е очаквал!
107
4

16

Хала Подуяне! Голям отбор са сините (червено жълтите)! Победиха отбор учасващ в ШЛ, отбор, побеждавал Лацио, Айндховен, Стяула, ЦСКА, Партизан Белград. Честита еврипейска победа Подуянци! След мачлето с Иртиш това мача от вчера е колосален успех, успех, който ще остане в историята на подуянският спорт!
106
8

5

Подуянци не са изминали необходимото разстояние в еволюцията, за да имат право да позлват интернет. Докато се търпи подуянщината в българският спорт няма да видиме бял ден. Българският спорт е обречен на вечни неуспехи, докато има отбор, който да ползва името на Апостола.
105
12

7

Христов преди 9 години
Слабо съдийство беляза победата на сините с 3:2Ето отговора защо "Левски" е победил.Но случват се и такива неща.
104
6

5

До СТАР ЛЕВСКАР-ПОДУЯНЕЦ.Няма отбор в България с името на Апостола!
103
4

3

До Don TuliПарите, парите братко, те взеха връх над всичко!
102
4

4

Don Tuli преди 9 години
До Анонимен 119Помня много добре, ама не ти ли се струва, че за 50 години интелигентната игра трябваше да вземе връх над простотията. Искаше ми се Левски да играе интелигентно... Както казва сега Бербатов:"Футбола е за интелигентни хора"
101
1

15

Футболът НЕ Е за избиване на комплекси, хейтване, изливане на помия по определен град/район или покана за масови сбивания. Едно е да имаш съперник, дори 'вечен съперник', друго е да говориш за враг и омраза. Разберете, че колкото по-голяма е конкуренцията във вътрешното ни първенство, толкова по-добре е като цяло за клубния ни футбол на международна сцена. Бих се радвал всеки читав Бг отбор да си има читав стадион,младежка школа и съоръжения и няма значение кой докарва Ливърпул, Аякс,Барса у нас
100
4

10

Явно цикламено-розовите не могат да се примирят, че Левски уверено ги настига, биейки отбора, който ги мачка всеки път когато ги хване, че и гол не могат да му вкарат! Самите Лудогорци и треньора им си признават, че Левски е спечелил заслужено, но Стойчовци ги е яд та им се....
99
4

7

До Don TuliТогава би трябвало да помниш, как се играеше с/у Гунди, без никой да се съобразява какви мачове му предстояха ЛЕВСКАРИНО!
98
2

4

Тогава тях ги ритаха, защото играеха интелигентно. От тогава остана само името Левски!
97
7

9

Много обидни реплики си разменяте, а не трябва. Около София има едно племе, което е прочуто с наглост и простотия. Ако В.Стоянов е "селски вратар", то целия отбор на Левски е от селяци, които играха на ръба на грубостта благодарение на съдията. В Европа такава игра се санкционира. И понеже друг български отбор има среща в ШЛ, дай да им потрошим краченцата.За да няма недоразумения, аз съм Левскар още от 1965 и съм гледал Гунди, Костов, Котков и т.н. да не изреждам всички впоследствие.
96
2

9

СТАР ЛЕВСКАР преди 9 години
Гонзо накрая намери верния път. И в Ч. Море тръгна лошо, като треньор, но после ги стабилизира и тормозеше редовно Разград!
95
4

9

Някой помни ли какво направи ЦЕЦА Пачаревска срещу Лудогорец...? Как им го нахакаха в ***...
94
8

13

Треперете чорбари! И отново 7:2, идва ред на цска!
93
2

6

На кой са вкарали гол, нали беше левскар бе, *** нещастен, вкарали са ни гол, но ние им вкарахме три, за разлика от вас, дето на всеки мач ви вкарват по 2-3 безответни!