»спани€ започна ударно ≈вро 2024, победи убедително с 3:0 ’ървати€

—трахотен мач изигра Ћамин ямал, най-млади€т футболист играл на еврофинали
ќбновена: 15 юни 2024 22:35 | 15 юни 2024 21:37, јниси€ »ванова
26
—нимка: Ѕ√Ќ≈—/EPA

»спани€ започна ударно участието си на ≈вропейското първенство по футбол, след като победи убедително с 3:0 силни€ отбор на ’ървати€ в Ѕерлин. “Ћа –оха” и за момент не даде съмнени€ в по-високата си класа и реши срещата още през първото полувреме с три гола на јлваро ћората (29), ‘абиан –уис (32) и ƒаниел  арвахал (45+2). ¬ 80-та минута гол на Ѕруно ѕеткович, който миг по-рано бе изпуснал дузпа, беше отменен от ¬ј–.

—трахотен мач изигра Ћамин ямал, който започна като титул€р и се превърна в най-млади€ футболист, играл на европейски финали, със своите 16 години и 338 дни. “алантът на Ѕарса асистира за гола на  арвахал и беше в основата на второто попадение за тима си. ѕрез второто полувреме пък пропусна страхотна възможност да се разпише.

Ћошата новина на Ћуис де ла ‘уенте бе, че принудително заменени б€ха двамата капитани на тима му јлваро ћората и –одри.

—ледващи€т мач на »спани€ от √рупа ¬ е в четвъртък срещу »тали€ в √елзенкирхен. ’ървати€ среща јлбани€ ден по-рано в ’амбург.

ѕовече за срещата - на Gol.bg

“ова се случи Dnes, за важното през ден€ ни последвайте и в Google News Showcase

VladTepes преди 4 седмици
»спани€ надигра ’ървати€, но реални€т резултат е 3:1 - €рки€т самобитен творец с черни гащета ћайкъл ќливър отмени чиста дузпа за ’ървати€ при това след успешно изпълнение. »маше основание за повторно изпълнение, но не и за отм€на.
19
1

1

! ќтговори
јнонимен преди 4 седмици
4 както винаги се е изказал на много ниско и примитивно ниво.
18
2

3

! ќтговори
ƒо ўирлиц ѕървите мачове са скука, защото н€кои са ги отписали. ’ърватци€ -јлбани€ ще стане интересно.
17
5

4

! ќтговори
ƒо јнонимен  ато искате ≈— ще гледате африки.

! ќтговори
ј ние не сме ли европейци ? Ќас що на н€ма ? ƒа не сме африканци пак ? »ли телевизиите като на вс€ко първенство не дават мачовете на наще :)))
14
3

8

! ќтговори
√ледах го по тв но в паузата пускат роми които не разбират и режат репортажа с най-интересното. ѕлащаме толко пара а режат и картината.
13
6

8

! ќтговори
ƒо 15 преди 4 седмици
–уската смешка е на ниво —ан ћарино. » да има право н€ма да се класира. »наче ще син прави мега турнир с голтаците от »нди€ и  итай. “ова са супер футболни сили! ќтносно ’ърватска- 14к съм напред на точен го играх. ѕосмешище са отдавна.
12
7

14

! ќтговори
 оста ћутрофанов преди 4 седмици
ј –уси€ кога ще играе или те в азиатското първенство по-скоро?
11
1

2

! ќтговори
Bg преди 4 седмици
ƒо номер нашите кога ще игра€т.ќтговора докато сина на или на супата сина играе на они€ роднина или на при€телски начела никога н€ма да игра€т.
10
4

7

! ќтговори
G. I. Joe преди 4 седмици
Ћамин ямал Ќасрауи *** - много испанско звучи.