Нападателят бележи със задна ножица в контрола, която не завърши
Обновена: 7 фев 2016 10:22 | 7 фев 2016 08:21, Красимир Ангелов
25
Снимка: Официален сайт на Партизан

Головият хищник на Партизан Валери Божинов вкара фантастичен гол при победата на своите с 2:1 над Шахтьор Солигорск (Беларус) в приятелски мач в Кипър.

Българският нападател откри резултата в средата на първото полувреме, когато засече със задна ножица центриране отляво. Неманя Михайлович вкара втори гол за сърбите в 47-та минута.

Отборът от Беларус намали на 1:2 в 86-та минута, а в 88-та минута контролната среща бе прекратена от главния съдия заради сбиване между играчите на двата отбора.

Българският защитник на Партизан Иван Бандаловски влезе в схватка с играч на Шахтьор, а веднага на помощ дойде и Валери Божинов. Двамата българи останаха на терена през цялото време.

Още новини от света на футбола четете в Gol.bg

25
13
3

2

Анонимен преди 8 години
Наистина красив гол...но не мога да разбера как така веднага лепват етикет на такъв гол сръбските коментатори, че е феноменален? За мен най- зрелищният гол със задна ножица е на Марио Брешан срещу Барса от 35 метра вкара със задна ножица! просто Красота. Сещам се за на Ван Бастен головете... на Уейн Руни срещу нюкасъ от ВОЛЕ задна...това беше в наказателното...зловещо...на Ривалдо срещу Валенсия в последната минута и решителен гол със задна от границата на наказателното поле. И Барса влезе в ШЛ
12
5

4

тТт преди 8 години
Феноменален бил... Само ми загубихте 30 сек от жалкия животец. Феноменално беше, примерно, волето на Трифон Иванов срещу Уелс. Това тук е просто гол, нищо феноменално не виждам в него.

Гледам футбол преди 8 години
Божинов е голмайстор на Партизан и е на 1 гол от първото място в класацията за голмайстор на сръбското първенство ( с 12 гола и 3 асистенции в 19 мача). Та тук специално подигравките не са много удачни.
9
1

6

Да живее цирковото изкуство и неговите почитатели!
8
2

8

Ако приключи с котетата може и повече такива неща да покаже...ама надали.....мяу мяу..
7
2

23

Смях! преди 8 години
Какъв голов хищник е тоя гащник, айде стига с тия смешки! Вкара цели два гола за две години и веднага голов хищник! По-точно: гол гащник!
6
4

11

Отпуши се край !!! В следващите 100 мача - 100 гола. Гаранция !!!

15

И как се радва след гола- сякаш е вкарал решителен гол във финал на световно първенство.
3
4

18

Според неофициални източници на мача са присъствали скаути от Барселона. След мача са коментирали, че са готови да продадат Меси, Неймар и Суарес за да могат да се обезпечат финансово и на всяка цена да притежават българският феномен!
2
2

9

В Левски беше , ей така на разходка , да мине време и стаж и да получава някаква заплата. А това си е чисто случаен гол. Видяхме му "дарбата" на Герена.
1
2

12

Край! С този гол Лозан Николетов е първа трансферна цел на Барса за другата година.