Гришо напред след драма с босненец в Дерлей Бийч

Българинът с трудна победа с 2:1 сета над Дамир Джумхур
18 фев 2016 07:29, Красимир Ангелов
14

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на АТР 250 турнира на твърди кортове в Делрей Бийч.

Това стана факт, след като българинът постигна изключително трудна победа с 2:1 сета над Дамир Джумхур (Босна и Херцеговина), в отделните части 4:6, 6:4, 6:3 след близо два часа игра.

Началото на двубоя по никакъв начин не вещаеше подобна драматична развръзка. Димитров стартира силно и поведе с 4:1 гейма, като дори имаше точки за нов пробив и преднина 5:1.

Вместо това обаче Джумхур успя да вземе подаването си и влезе в страхотна серия, с която взе първия сет и поведе с пробив във втория.

Анонимен преди 8 години
Виждаме че и кварталните турнирчета са "Мисия невъзможна" вече за ***.

страхил преди 8 години
Дано да го бият.позорника на Български мъже,жиголо и алфонс,вън.
7
0

1

черна магия преди 8 години
Някакъв шаман му беше направил черна магия!Сякаш беше в друго измерение в края на първия сет. Върхът беше в един момент, когато помисли че е свършил гейма, а трябваше да направи още една точка за да го спечели!Отчайваща психика! Със сигурност ще падне от Дел Потро ако играе и с него!
6
0

9

Първият мач разбива противника. Вторият мач с трудна победа. Третият мач него го разбиват. И така........
5
1

3

Да бе преди 8 години
До Анонимен 5Ще спечели, чушки! Докато продължава да губи сетове от 4:1, не виждам как ще стане това! Крайно време е да си вземе свестен психолог в екипа. Там му е проблема, в слабата психика! Иначе технически е на нивото на най-добрите!
4
0

5

Гришо има големи шансове да спечели този турнир, след като всички, които са пред Гришо в ранглистата, вече отпаднаха: Кевин Андерсон, Бернард Томич, Иво Карлович.
3
3

12

карина преди 8 години
Победителите не ги съдят. Успех, Гришо! И гледай напред! Не поглеждай встрани, където из храстите са налазили пепелянки.
2
1

13

Обективен преди 8 години
Гришо прави каквото може, но някои искат от него да прави повече. Е, да вземат те да станат първи в ранглистата, да не допускат изгубен сет, да не допускат изгубен гейм, а накрая да не допускат да загубят и нито едно разиграване след сервиз. Докато не го направят, ще плюем дружно, както сега има една агитка плюеща по Гришо.