Лудогорец обърна германската сензация Хофенхайм в Лига Европа

"Орлите" спечелиха с 2:1 след обрат и прекрасни голове на Дяков и Лукоки
Обновена: 29 сеп 2017 00:02 | 29 сеп 2017 00:01, Красимир Ангелов
116

Лудогорец постигна страхотна домакинска победа след обрат с 2:1 над германската сензация Хофенхайм.

Двата тима се изправиха един срещу друг на "Лудогорец Арена", а домакините определено бяха по-добрия тим на терена. Гостите бяха без голяма част от основните си играчи, но въпреки това се представиха на ниво с наличните футболисти.

Германците откриха още във 2-ата минута след попадение на Кадерабек, но след почивката домакините осъществиха пълен обрат.

Дяков изравни в 46-ата минута с прекрасен гол от дистанция, а в 72-ата Лукоки вкара също много красиво попадение и така направи обрата в мача пълен.

След този мач "орлите" са втори в своята група с 4 точки.