Левски се справи набързо с Партизан за Купата

Домакините от Червен бряг победоха, но загубиха с 1:4 от "сините"
Обновена: 21 окт 2020 16:46 | 21 окт 2020 16:43, Красимир Ангелов
4

Левски победи с 4:1 като гост аматьорския Партизан Червен бряг в мач от 1/16-финалите за Купата на България.

"Сините" излязоха с доста експериментален състав, а домакините се представиха великолепно и заслужават само адмирации за представянето си срещу 26-кратния шампион на България.

Изненадващо Партизан поведе чрез Любомир Иванов, който беше точен в 35-ата минута. В следващата атака Валери Божинов изравни след асистенция на Здравко Димитров, а в 42-ата минута младежкият национал направи пълен обрат.

В 65-ата минута Петко Петков си вкара автогол, а крайното 4:1 оформи Мартин Петков в 85-ата минута.