Левски с труден триумф над Ботев

Гол за Илиян Стефанов
8 окт 2022 22:25, Росен Стойчев
15

„Левски“ записа успех с 1:0 над „Ботев“ (Пловдив) у дома в мач от 13-ия кръг на Първа Лига.

Още по темата

Точен за „сините“ бе Илиян Стефанов в 22-ата минута.

В 63-ата минута Николай Минков с бомбен удар прати топката в горния ляв ъгъл на Андреев за 1:1. Скамейка на пловдивчани полудя от радост, но тя не продължи дълго, тъй като реферът Станимир Тренчев бе викнат да гледа ВАР. След като се върна на терена съдията отмени попадението за фаул на Ману срещу Цунами секунди преди гола.

Успехът изпрати 26-кратнитее шампиони на трето място във временното класиране с актив от 24 точки от 10 мача.

15
12
1

1

Венелин преди 1 година
То в реално време се виждаше, че е нарушение, изблъскване с ръка. Не знам защо съдията не го свири, та трябваше да се намесва ВАР...
11
3

6

Патън Майк преди 1 година
Съдията спаси сините с отменения гол ! Напълно редовен и честен гол !
10
1

3

Fantomas преди 1 година
До АнонименСрещу кои всичси са сами тези сини ? ОТБОРЪТ на ВЛАСТТА , на Бойко и Делян ли е сам....ЧЕ И СРЕЩУ ВСИЧКИ. Това е наглост !!!

5

Който е писал статията си няма представа от български език. "труден" и "триумф" са антагонистични думи. Т.ест думи с коренно противоположно значение. Значението на "триумф" е убедителна, бляскава победа.

6

Левскарчето направи люх и не уцели топката и съдията даде фаул. Откога да не уцелиш топката е фаул? Левскарите са некадърници и затова като отидат в Европа падат от анонимници. В България съдиите ги бутат, но в Европа лъсва истината.

Мамка ви комунисска! преди 1 година
Аз мразя Путин и Обичам Левски! ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!
2
14

14

Левски Оле! преди 1 година
Левски победи заслужено, да имаше фал. Играча на Ботев го подпря с ръка докато е на скорост и наруш баланса на Цунами! Иначе Цунами щеше да си я изчисти и изобщо нямаше да се стигне до голова ситуация за Ботев. Абсолютно правилно решение. Левски спечели заслужено! Левски е млад отбор, не само победил- но и елиминирал в ДВА мача четвърт финалиста от лигата на конференциите ПАОК - Солун! Левски има много национали и е най-младия отботр в елитната А Група! Левски е отбор с изключителен потенциял
1
10

17

Добре че е "онова" 40 годишно приятелство, че да отменят гола на Ботев, иначе нямаше да стане работата