Англия не даде шансове на Сенегал и си уреди среща с Франция

"Трите лъва" побеиха с 3:0
Обновена: 4 дек 2022 23:01 | 4 дек 2022 22:55, Красимир Ангелов
8

Англия победи Сенегал с 3:0 в четвъртия осминафинал от Световното първенство по футбол.

По този начин англичаните си уредиха среща със световния шампион Франция на четвъртфиналите на Мондиала в Катар.

Джордан Хендерсън и Хари Кейн се разписаха през първото полувреме, а в началото на вторите 45 минути точен беше и Букайо Сака.

Така Англия продължи серията си без загуба от африкански съперник и в следващия кръг ще се изправи срещу Франция в спор за място на полуфиналите на Мондиала.