IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Транспортират до София пострадала в "Арсенал"

Първоначално е била приета в болница в Казанлък

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Само една жена днес е постъпила в спешния център на болницата в Казанлък след инцидента във военния завод в "Арсенал" днес. Това съобщи за БТА д-р Кети Манолова, директор на болницата. Жената е била с политравма и е транспортирана до болница в София.

Няма работници, пострадали при взрива в "Арсенал", приети в Университетската болница в Стара Загора, съобщи за БТА проф. д-р Йовчо Йовчев, директор на здравното заведение.

Сигналът за взрива е постъпил в 11.04 ч. Той е станал в Завод 4, където се съхраняват пиротехнически изделия. По предварителни данни две жени се издирват, а трима са откарани в болница.

Три са жертвите при взрива в завода, потвърди по-рано пред медиите шефът на "Арсенал" Николай Ибушев.

.


 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Страната
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата