Гришо падна от Надал на турнира в Монте Карло

Това бе 12-и мач между двамата и 11-а победа за Матадора
21 апр 2018 16:44,
69
Снимка: Gol.bg

Рафаел Надал победи Григор Димитров след 6:4, 6:1 на 1/2-финалите на "Мастърс" турнира в Монте Карло и така се класира за своя 12-и финал в турнира.

В спор за трофея испанецът ще срещне победителя от мача между Кей Нишикори и Александър Зверев.

Това бе 12-и мач между двамата и 11-а победа за Матадора, както и 4-а победа на клей за него от също толкова срещи на червени кортове.

В първия сет Рафа дръпна с 3:0 в геймовете след пробив във втория гейм, но силите на хасковлията стигнаха за три поредни гейма и връщане на пробива, като по този начин той изравни резултата на 3:3.

При 5:4 в своя полза Рафа стигна до две точки за пробив с цената на сетболи, като успя да реализира втората и така спечели сета.

Вторият сет започна кошмарно за българина и за много кратък период от време неговият опонент дръпна с 4:0 гейма след два пробива на 0 на своята сметка.

До края на сета нашето момче взе само гейм.

Повече подобни новини четете в Gol.bg.

69
21
6

12

Анонимен преди 6 години
Малко не му достигна, игра добре но загуби. Продължаваме напред.
20
10

19

Безличен и безразлич преди 6 години
Откакто Григор започна с високомерие да се отнася към нашите сънародници,отказвайки турнири в България,спрях да следя спортния му живот.Това момченце много си повярва и забрави откъде е тръгнал. Грандомания,лабилна нервна система и слаба физическа подготовка са основните пречки пред него.А и като сложим и бурния му сексоален живот с разни бабки,направо това трето място изобщо не му се полагаше.Да не забравяме,че в този период на слава редица тенесисти в топ 5 бяха извън корта. Нещата лека полека
19
7

17

"До края на сета нашето момче взе само гейм."Нали преди началото на турнира каза, че си е "у дома". Нашето момче от Монако ахахах

Спортист преди 6 години
Браво на Гришо, взе още 360 точки и събра вече 4995! Който разбира знае какво те означават знае неговата класа! Който му завижда за мен е неудачник и може би мързеливец!
16
18

19

Кой не знай *** кауня,кой не се е гаврил с него?Номер едно или 117-тия в ранглистата,топ тенисист или пълен анонимник?Ветеран пред пенсия, или зелена новобранка?Печелил бе *** турнири,тъкмо до двайсет годинии страшен беше противникза инвалиди и сакати,ала за истински тенисисти,слабак беше *** кауня.
15
16

14

инж Цв. Владова преди 6 години
Да си на финал с Надал- да отстъпиш не е провал. Доброто, победите предстоят. Не обръщай внимание на завистници и злобари! Желая ти радости, успехи! Обичай все така България. Гордеем се с теме българино!
14
2

15

Верно ли? Каква изненада, каква неочаквана развръзка! Букмейкърите даваха коефициент за победа на Надал 1.03
13
12

16

Само се чудя ,колко от коментиралите по долу могат да стигнат до полуфинал на тенис и на квартален турнир!
12
14

19

наблюдател преди 6 години
Трябваше да се откаже от тениса докато по някакво чудо беше трети монтекарловрца.
11
7

24

Мачкаш, Дришу. Достойна загуба. Продължаваме напред. Не можа да си изцапаш маратонките у дома, но гащите изцапа. Браво, Аскьовски бек.
10
7

27

Само питам преди 6 години
Някой очаквал ли е нещо различно от загуба на Григор?
9
9

23

Надал загря с боксовата круша, а сега е време да се изправи срещу някой сериозен противник на финала.
8
7

21

Ако си беше играл вчера мача по двойки с Гофен, можеше и да е друго.Както когато отказа да играе в София.Фърчащо егойстче с нерви лабави!
7
8

24

Да не би пак да се е обадила старата контузия в рамото баш за мача с Надал? Или глината му е изцапала прекалено много маратонките и това му е отвличало вниманието?
6
7

20

Най добрият ни пенисист Гдришо след много оспорван мач и превъзходна игра пак падна и се класира на престижното Ъмнайсто място! :-) :-)