Рапърът Мишо Шамара зарадва съгражданите си от Варна след като докара румънската хаус сензация Моранди за концерт в морската столица.
Румънците бяха подгряти лично от техния домакин , който в края на краткото си включване се обърна към публиката с типично за него изказване:"Аз ви докарах Моранди, а вие не ми ръкопляскате, много сте тъпи"! Малко хора от присъстващите разбраха странното чувство за хумор на рапзвездата.
Румънците бяха подгряти лично от техния домакин , който в края на краткото си включване се обърна към публиката с типично за него изказване:"Аз ви докарах Моранди, а вие не ми ръкопляскате, много сте тъпи"! Малко хора от присъстващите разбраха странното чувство за хумор на рапзвездата.
Моранди се представиха в пълния си състав, Мариус Мога и Андрей Ропцеа-Ранди, подкрепени от ди джей и танцьорки. От българска страна съобщиха, че посещенията на румънците в България са доста полезни за групата, тъй като всеки път щом дойдат у нас, Моранди водят с двама човека повече. Докато първият път те бяха “едва” 10, във Варна румънците вече бяха нараснали до 14 на брой.
"За щастие се увеличават откъм танцьорки, а не откъм мъже", се пошегуваха от организаторите.
Освен, че са една от най-търсените у нас групи, Моранди се радват и на световен успех , като са признати дори в MTV. Хитът им "Love Me" получи номинации на музикалната телевизия за най-добра песен, най-добър дебют и най-добър денс проект.
Самите те споделиха, че в България си прекарват страхотно. За доказателство Мариус Мога оставя тълпи от фенки с разбити сърца, а Андрей Ропцеа-Ранди е пристрастен към шопинга и не си тръгва с по-малко от четири торби дрехи, напазарувани у нас.
В момента Моранди атакуват класациите с втория си сингъл "Beiju -La-La", който носи не по-малки надежди за сериозен хит през тази година.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.

Страните около Северно море планират трансгранични вятърни паркове
BYD иска да увеличи продажбите извън Китай с 25% през 2026 г.
Инвеститорите активисти ще натискат за повече сделки тази година
Над 50% от безработните в България - без професионална квалификация
Възнаграждението на шефа на Goldman Sachs расте през 2025 г. с 20,5% до 47 млн. долара
Как европейците се обединиха, за да защитят Гренландия от Тръмп
Две деца са в критично състояние след пожара в София снощи
Засилени проверки на КАТ: Шофьори отказват тестове за алкохол и наркотици
Рецепта от тефтера на баба: Спанак с ориз
Беласица направи равен с ЦСКА
Хебър с равен срещу казахстанци
Уест Хям с нова победа, близо е до спасителната зона
Сара Хектор с първа победа в Световната купа за сезона
Браво! Иван Иванов е на нов финал
Рома привлече голям италиански талант
Седмична нумерологична прогноза за 26 януари – 1 февруари 2026
Тест: Може ли да се доверите на приятелите си?
Любовен хороскоп за 26 януари – 1 февруари
Повече протеин без месо: най-добрите бобови и семена
Лесно запечено пилешко филе на тиган
Нумерологична прогноза за 24 януари
Резистентната към антибиотици бактерия навлиза в болниците у нас
Асоциацията на европейските журналисти скочи срещу Соломон Паси
Арестуваха сина на известна поп фолк певица с дрога в София
Спартак Варна победи с 3:1 Дунав Русе в контрола
Скандинавските лебеди са една от зимните атракции на варненския плаж (СНИМКИ)
Склад с перилни препарати и запалки горя в Хасково
Космосът учи вирусите да убиват бактерии
Южна Корея въвежда първите закони за изкуствения интелект
Балоните на НАСА над Антарктика: На лов за антиматерия и призрачни частици
Скална рисунка на близо 70 хил. години е открита в Индонезия
Откриха черна дупка с рекордна скорост на растеж, 13 пъти над теоретичния предел
80-и успешен старт: Rocket Lab изведе в орбита два комуникационни сателита