Лудогорец се подигра с ЦСКА Москва, наниза 5 гола

Разградчани с исторически мач в Лига Европа
Обновена: 20 сеп 2019 00:02 | 20 сеп 2019 00:01, Александър Попов
186
Снимка: Булфото

Отборът на Лудогорец удари звучен шамар на руския ЦСКА Москва и започна ударно участието си в групите на Лига Европа. Разградчани победиха с 5:1 своя опонент на своя стадион, като изиграха феноменално второ полувреме.

Мачът започна малко злощастно за българския шампион, след като още в 11-ата минута гостите поведоха. При статично положение Игор Дивеев бе оставен непокрит и с глава прати топката във вратата на Ренан.

До 15-тата минута в актива на Лудогорец вече имаше две греди, а до края на полувремето с пропуски се отчетоха Марселиньо и Кешерю.

Лудогорец започна своя голов рецитал в 48-та минута с гол на Вандерсон след удар извън наказателното поле.

Две минути по-късно обратът вече бе факт. Недялков пусна пас зад защитата на московчани, а Лукоки прати топката в мрежата.

Кешерю вкара страхотен гол след още три минути - той намери десния ъгъл на вратата на Акинфеев с воле извън наказателното поле.

В 69-ата минута вече се очерта разгром, след като недялков се отчете с втора асистенция, а Кешерю вкара своя втори гол в мача.

В 73-тата минута румънският нападател оформи своя хеттрик, след като реализира дузпа за спъване на Марселиньо.

Кинжал зА фащ преди 4 години
Тия лудогорец некъв френски отбор ли са дето играят и българи двама трима? Просто не знаам, затова питам? :-)
81
34

11

Фенъ преди 4 години
В "Българския" отбор колко Българи имаше? Играха пак 10 малки чернички момчета+ оня кълвун Недялков. Следва загуба от Косово в София.
80
20

8

До 119 преди 4 години
До АнонименАми.... то освен него друго българско име май няма и в резервите. Победата бе хубава с красиви голове, но не знам защо свързват Лудогорец с българския футбол. Имам предвид националния отбор.
79
0

43

Иванчо+Марийка преди 4 години
Евала. Фен съм на Ботев. Обаче ЕВАЛА. Дай боже догодина и ние. ;)
78
2

24

Как няма русофилски коментар, че и американските отбори нямат победи в европейските турнири , за освобождението от нацизма и тнт
77
6

27

В голямата казарма Русия се играе казармен футбол !...дори чужденците не могат да променят нещата, след като началството са само офицери от танковите войски !
76
0

57

Картофчо преди 4 години
ЦСКА Москва се убеди на собствен гръб и за собствена сметка, колко глупаво е да подценяваш противника си! Браво на Лудогорец, за добре изнесения урок!

46

Очаквам съвместна протестна нота от Президента и ЦК на БСП до ФК Лудогирец за недипломатичното пребиване на "братския" руски отбор. Руските са свикнали в България да им се правят подаръци, не да ги дробят на салата.
73
28

14

До 98 ,,Браво български момчета...." Къде видя българи?
72
43

14

Вкарали веднъж 5 гола, били се "подиграли" :) А това, че сме тотал щета във футбола от над десетилетие, какво е?!
71
63

17

ХА-ХА-ХА !!! преди 4 години
Дали е ЦСКА от Русия или Байерн от Германия няма никакво значение. Написаното от мен е по принцип, а ИСТИНАТА трябва да се уважава, както трябва да се уважават и противниците.Обективното заглавие трябваше да бъде:Лудогорец победи убедително РЕЗЕРВИТЕ на ЦСКА Москва.В руския отбор има поне 10 контузени титулярни футболисти.Но щом искате да се самозаблуждавате, че Лудогорец е голям отбор и че е полезен за българския футбол ок. Дерзайте !
70
13

38

Еххх преди 4 години
Що не им легнахте бе. Срамота начи. Орта са ни усвободили 2 пъти. Къде бяха Чирвените бабички да викат за *** :)

52

Радвам се за Лудогорец играха срещу много по известен отбор.Първото полувреме си помислих че след тея греди и тоя вратарНяма да вкарат гол на Москва.Обаче с това инфарктно преобръщане на мача събудих съседитеТова беше феноменален мач на бързи обороти и много добро владеенеНа топката през целият мач .Руснаците нямаха положения за отговор
66
9

43

Браво на Лудогорец. Монголоидите бяха разчекнати.Още повече, и Краснодар си отиват в матушката с пълна кошница от 5гола.Два руски отбора с общо 10гола във вратите. Иначе се бяха надули като пуяци и се препираха колко гола ще вкарат тука.Видя се и първенството им като всичко руско е некачествено.Лудогорец им нанесе най-голямото поражение в Европа и ще им държи влага още дълго време.
65
22

21

Иви преди 4 години
Толкова ли е трудно да напишеш - победи ! - а не тъпотии с шамар - с подигра ... ще те питам след няколко мача , ако лудогорец загуби с 5:1 - какво ще пишеш - мерете си приказките г-н - Попов