Лудогорец се подигра с ЦСКА Москва, наниза 5 гола

Разградчани с исторически мач в Лига Европа
Обновена: 20 сеп 2019 00:02 | 20 сеп 2019 00:01, Александър Попов
186
Снимка: Булфото

Отборът на Лудогорец удари звучен шамар на руския ЦСКА Москва и започна ударно участието си в групите на Лига Европа. Разградчани победиха с 5:1 своя опонент на своя стадион, като изиграха феноменално второ полувреме.

Мачът започна малко злощастно за българския шампион, след като още в 11-ата минута гостите поведоха. При статично положение Игор Дивеев бе оставен непокрит и с глава прати топката във вратата на Ренан.

До 15-тата минута в актива на Лудогорец вече имаше две греди, а до края на полувремето с пропуски се отчетоха Марселиньо и Кешерю.

Лудогорец започна своя голов рецитал в 48-та минута с гол на Вандерсон след удар извън наказателното поле.

Две минути по-късно обратът вече бе факт. Недялков пусна пас зад защитата на московчани, а Лукоки прати топката в мрежата.

Кешерю вкара страхотен гол след още три минути - той намери десния ъгъл на вратата на Акинфеев с воле извън наказателното поле.

В 69-ата минута вече се очерта разгром, след като недялков се отчете с втора асистенция, а Кешерю вкара своя втори гол в мача.

В 73-тата минута румънският нападател оформи своя хеттрик, след като реализира дузпа за спъване на Марселиньо.

Анонимен преди 4 години
Защо не се игра на Васил Левски мача? Щеше да има поне 30 000 души да искат да гледат мача. А в Разград от 10 хиляден стадион имаше 7-8 хиляди. А Домуса уж бизнесмен.Когато имаха мачове за ШЛ ги играха на Левски, но щом е Лига Европа- на село?Тъпотия отвсякъде.
61
3

30

Това не е само разгром, а е сериозно респектиране на другите съперници в групата. Изобщо не съм си представял такава игра и резултат, със сигурност в щабовете на противниците положението е същото.
60
4

34

criminal преди 4 години
Не разбирам тези, които отричат отбор, пълен с чужденци !! 95% от бг футболистите са на ниво В група !! Има свободен пазар, не живеем в комунизъм!! А защо ядат храни от други държави ? Или когато ядат Сушард и Рафаело може да се внася и да ядат,а за футбола не ?? Родителите на голяма част от децата са виновни, че нямаме добри футболисти, както и школи,треньори ... в Лудогорец няколко чужденци направиха добра сплав и си цъкат пичовете !! Успех и дано не се отпуснат !! Бой до дупка !!
59
2

35

Най - ме кефеше реакцията на надутия вратар на ЦСКА, където след изравнителния гол беше невъзмутим, а след като започнаха да му пълнят кошницата позеленя от яд, че някакъв селски отбор го прави смешен и на нищо от всякакви положения.
58
3

31

До 72 преди 4 години
Ми да не са излизали бе.Другия път да излязат със 104тия си отбор.
57
26

8

Абе тия от Разград кво се радват,все едно разградчани победили ЦСКА?Освен домакиня и чистачките ,други разградчани в отбора няма!
56
5

22

Г-н Домусчиев преди 4 години
Бии чорбата по главата бии бии бии.Кои не скача е червен....
55
22

10

до 71Аз що си мисля, че излязоха с 9-я си отбор руснаците????***!
54
2

27

до 64 Още по- лошо докато се бъзикаш...едно село от 15 хиляди души да бие един град с 12 милиона население.))))
53
3

40

Не Анонимен преди 4 години
Като потомствен фен на Левски (от дядо ми който в момента е на 97г.) не се сещам да съм се наслаждавал повече от днес на играта на ,,регистриран в България отбор"!(освен срещу Стяуа с Моци за вратар). Разбира се нищо не може да се сравни с емоцията от 94г. с националният отбор. Жалко, че и те станаха палячовци на дърти години. Не симпатизирам на онзи гелос като човек, но се радвам на успеха който постигат! Както казват в Ада само нашият казан не го пазят защото се дърпаме един друг да не излезем