ЦСКА 1948 отново остана без победа

Отборът завърши 0:0 срещу Царско село
28 авг 2020 21:24, Анисия Иванова
8

Отборите на Царско село и ЦСКА 1948 завършиха 0:0 в първата среща от 4-ия кръг на футболното ни първенство.

Срещата, която се игра на Спортен комплекс "Царско село", бе изключително скучна и не предложи никакви запомнящи се моменти.

През първото полувреме единствената интересна ситуация се случи в 25-ата минута, когато Георги Русев прати топката в мрежата на Царско село след неубедителна намеса на Джони Пласид.

Попадението му обаче бе отменено заради двуметрова засада.

В началото на втората част Царско село опита да осъществи натиск, но той не доводе до опасности пред вратата на Даниел Наумов.

Първата голова възможност в мача се откри в 79-ата минута пред Мартин Камбуров, който засече с глава центриране отляво на Лазар Марин, но ударът му не намери очертанията на вратата на Пласид.

Със спечелената точка Царско остава начело в класирането с 8, като тимът все още не е допуснал и гол във вратата си.

ЦСКА 1948 пък заема 11-о място с 3 точки, като новакът в елита все още търси първата си победа за сезона, а освен това няма гол вече три поредни срещи.