Бербо с дебютен гол за Монако, носи победа на тима

Българинът класира тима си за 1/4-финалите за Купата на Франция
Обновена: 13 фев 2014 14:06 | 13 фев 2014 00:36,
33
Митко Бербатов бързо забрави за Фулъм и започна да бележи за Монако. Снимка: Гети

Българският нападател на Монако Димитър Бербатов успя да се превърне в герой за тима си и да го класира за 1/4-финалите на турнира за Купата на Франция.

Берба вкара единственото попадение при успеха с 1:0 над Ница след продължения. Ветеранът отново остана на пейката, но се появи на терена в 64-ата минута на мястото на Обади и показа, че още си го бива за големия футбол. Това е и негов първи гол с екипа на тима.

След редовните 90 минути срещата бе 0:0 и се наложи да се изиграят две продължения от по 15 минути.

В 114-ата минута Бербатов успя да засече с върха на своя крак хубаво центриране на Лукас Окампос и така реализира победния гол.

33
8
53

11

messi преди 10 години
какво ви зарадва бе приятели? аз съм много далече от това да му завиждам и съм абсолютно честен и обективен в това свое заявление. финансово не ми липсва нищо така че не ако имаше причина да се зарадвам на неговият успех бих се зарадвал. той отказа да бъде българин и от тогава той е амеба за мен. нито му желая лошо и въобще нищо не му желая. ако искаме да станем отново народ трябва да сме родолюбци и да трепнеме при изпълнението на химна ни. какво ме интересува как го е обидил Михайлов?
7
5

48

Анонимен преди 10 години
Браво на Димитър!Чудесно е също че не са коментирали разните му хейтъри, дето все му броят стотинките :)Давай момче, имаш подкрепа от много хора и у дома и в чужбина!