ЦСКА се сбогува с "Армията" със загуба от Лудогорец

Единственото попадение отбеляза бившият армеец Спас Делев дълбоко в добавеното време
Обновена: 10 дек 2023 20:17 | 10 дек 2023 20:17, Красимир Ангелов
121

ЦСКА се раздели със своя стадион "Българска армия" със загуба с 0:1 от шампиона Лудогорец.

Единственото попадение за разградчани отбеляза бившия "армеец" Спас Делев в 18-тата минута на даденото от съдията продължение.

Мачът бе прекъсван на няколко пъти заради хореографията на червените фенове, които сътвориха уникална атмосфера за сбогуване с любимия стадион.

Така и двата отбора ще зимуват с по 42 точки, но разградчани изместиха столичани от второто място. Лидер с 45 пункта и зимен шампион е Черно море.

Всичко за срещата четете в Gol.bg

121
35
2

5

БИОГЕНЕТИКА ФИФА преди 5 месеца
Директно от стадион Сан Сиро в град Милано Футболен биоробот вкара 25 гола на ЦСКА тире София на Новата Гриша Ганчев Армия........Това е ЕДИНСТВЕНОТО бъдеще пред футбола ДА ВИ ЛЪЖАТ ДО ДУПКА че още имало футбол............ Желязо, Стомана,Метали отживелица за връщане във вторични суровини................Биогенетичен робот от човешка плът бягащ със скорост 1000 километра в час ВЕЧЕ Е ФАКТ..........ИЗРАЕЛ преди 10 години предрече"Роби или изтребени от БИОРОБОТИТЕ ще сте човеците"
34
0

9

Анонимен преди 5 месеца
Не разбрах продъления ли са играли. Какъв е тоя гол в 18-тата минута на добавеното време ?
33
3

7

До мисирката преди 5 месеца
До Анонимен Така е но това не е парад а мач от първенството - за което важат всички правила. Има ли някъде по света димки фоерверки и подобни неща които могат да погубят някой зрител!????????? Очаквам големи наказания за ...Литекс.
32
2

12

Хореографията е изкуство и няма нищо общо с грухтенето на дрогирани сви не по трибуните.
31
2

3

Красимире, вярно ли в 18-тата минута на продължението е вкара гола? Муахахахахахахааа.....
30
10

9

гласуващ за ДБ преди 5 месеца
Единият комунистически тумор завинаги отиде в историята - червения. Време е и другият комунистически тумор - синия, също да отиде в историята!
29
5

14

Кога ще си преди 5 месеца
Махнете комунистическият символ от емблемата?Все да ви бият делириоманите до тогава.
28
1

16

Защо държавна институция като Българската Армия ще ходи с представителен оркестър да свири патриотични песни и химна на мач на частно търговско дружество?
27
3

12

Николай преди 5 месеца
А с та до то от 20 000 души е повярвало че Литекс е ЦСКА. Не може да е истина!!! Как лъжата повтаряна милион пъти става измамна истина. Има ли нещо истинско в тази страна!????
26
1

6

Как да се разбира, че голът е бил отбелязан в 18-тата минута на даденото от съдията продължение ?!?
25
5

5

А бе *** и мисирковци, вие наясно ли сте какво означава думата ХОРЕОГРАФИЯ ?
24
3

10

Още един символ на комунизма отиде в историята.След отбора създаден от шумкарите,си заминава и стадиона.Колкотони да тикат петолъчката отпред,сегашните са си просто Литекс.Макар да се хранят още от една мутра създадена от партията с пари в куфарчета.
23
6

13

АТАКИСТ преди 5 месеца
дo 15 Жороуууу, чорбааар, кой ти е виновен че в последната минута ви вкараха вееее? Кой ти е виновен че ви наебааааа ваше момче- Спас Делев? Домусчиев ли? И кой ти е виновен въпреки че голът беше вкаран в последната 12-та минута от продължението, съдията незнайно защо ВИ ДАДЕ на вас чорбарите още 6 минути отгоре след гола??? Мачът трябваше да свърши точно след гола. Кажи вееее, чорбаааар скапааан Жороооо???