ЦСКА се сбогува с "Армията" със загуба от Лудогорец

Единственото попадение отбеляза бившият армеец Спас Делев дълбоко в добавеното време
Обновена: 10 дек 2023 20:17 | 10 дек 2023 20:17, Красимир Ангелов
121

ЦСКА се раздели със своя стадион "Българска армия" със загуба с 0:1 от шампиона Лудогорец.

Единственото попадение за разградчани отбеляза бившия "армеец" Спас Делев в 18-тата минута на даденото от съдията продължение.

Мачът бе прекъсван на няколко пъти заради хореографията на червените фенове, които сътвориха уникална атмосфера за сбогуване с любимия стадион.

Така и двата отбора ще зимуват с по 42 точки, но разградчани изместиха столичани от второто място. Лидер с 45 пункта и зимен шампион е Черно море.

Всичко за срещата четете в Gol.bg

121
15
12

9

Чичо Жоро преди 5 месеца
Давайте им титлата още сега на тия! То няма смисъл от нищо вече. И на новия стадион пак ще е същото, че се сетих за една приказка за новия б*рдак. Просто нямаме футбол за съжаление, и един отбор с гарантирани трофеи до безкрай. Няма да късам повече нерви. Има и други първенства, с които между другото провокации като днешната се наказват сурово. Аман от безнаказаност!!!
14
19

10

RED MACHINE преди 5 месеца
Гола беше от чиста засада... Пак ги бутат зелените у,тайки...
13
3

14

Анонимен преди 5 месеца
до 3 А вее, шрапнел чорбарски, заради димките и ляганията по терена съдията даде 12 минути напълно заслужено и в 12-тата минута вкараха гола. И след това незнайно защо даде още 6 минути съдията. Явно чакаше да вкарат чорбата.
12
0

21

Само дето Лудогорец е с мач по-малко от ЦСКА.
11
6

22

Левскар преди 5 месеца
Красимирчо, усещам че си чорбар! Какво сбогуване с Армията ве? Какви меки приказки бе? Такова наебаванееее няма в последната минута и то да ти го нахакаааа бивш чорбар- Спас Делев! Красотааааа! И никога не съм виждал хора които отговарят за сигурността на стадиона да събарят заграждения и да се нахвърлят на противниковия отбор. Никъде по света. Толкова ги беше яд!
10
14

3

данчо преди 5 месеца
Физически трябва да бъде екзекутиран Домус ага.Иначе тоя ще ги прави шампиони още 20 години.
9
1

14

Много щум за нищо. Подкрепят отбор, който сам се спъва в мачовете си, даден от баща на син Ганчев.
8
1

26

Малко е тъжно, но... Стадион Българска армия беше последното, останало от ЦСКА, което окончателно спря да съществува на 9 септември 2016 година! Един добър роден отбор, останал завинаги в миналото!

20

И съдията не можа да ги спаси Литекс. Не могат да играят футбол Литекс и това е. Не се научиха.
5
10

4

Горе главите! преди 5 месеца
Важна е победата в първия мач на новия стадион..... Както започнеш, така ще ти върви нататък..... Каръка си отива заедно с последния мач на стария, уморен от победи, стадион
4
0

4

И тея са станали хипнотизирани дроганти.Нека им е.
3
1

16

aaaa преди 5 месеца
18 мин на продължението.От следващата година направете по 3 полувремена бе бунаци!Как бяха залозите?