Пестелив ЦСКА победи с 2:0 Чавдар

Обновена: 2 дек 2012 17:00 | 2 дек 2012 16:12, Георги Пешев
5
Снимка: Булфото

ЦСКА победи с 2:0 Чавдар в Етрополе и записа ценна победа в първи 1/8 финал за Купата на България. Реваншът е на 26 декември в София.

Попаденията в мача забиха Мишел Платини през първото полувреме и Абел Анисе след почивката.

Армейците изиграха посредствен мач, но контролираха изцяло действията на терена, създадоха няколко голови положения, вкараха две от тях, удариха и една греда и заслужено се поздравиха с победата.

Трябва да се отбележи, че Чавдар се представи достойно, но в този двубой просто нямаше шанс за гол, а и футболистите на домакините не си поварваха, че могат да вземат нещо от армейците.