Гражданите победиха с 2:1 в градското дерби на Манчестър
8 апр 2013 23:55,
12
Джеймс Милнър ликува, след като е отбелязал срещу Манчестър Юнайтед. Снимка: Гети

Манчестър Сити победи Манчестър Юнайтед с 2:1 в градското дерби от 32-я кръг от английската Висша Лига, играно на стадион "Олд Трафорд".

"Гражданите" бяха малко по-добрият отбор през целия мач и поведоха в резултата с гол на Джеймс Милнър малко след почивката.

"Червените дяволи" обаче изравниха малко по-късно след автогол на Венсан Компани, който дойде след хубав удар с глава на Фил Джоунс.

Разликата в мача бе направена от влезлият като резерва Серхио Агуеро, който вкара брилянтен индивидуален гол в 78-та минута.

Така небесносините намалиха аванса на червените на 12 точки и потвърдиха твърденията на Роберто Манчини, че разликата от 15 точки не отговаря на разликата в класите на двата отбора.

Това обаче надали ще промени особено интригата в шампионата, тъй като до края остават само 7 кръга.

Подробности за мача прочетете тук

12
9
3

1

GGMU преди 11 години
На слабите винаги съдиите са им виновни, затова постоянно се говори,че Ман.Юнайтед, Барселона, Реал Мадрид са подкрепяни от тях. А това че вчера загубихме, много важно едина мач сезон не правиGGMU
8
2

12

Анонимен преди 11 години
Съра снощи си глътна дъвката.дано му заседне.
7
3

4

Фен Голем преди 11 години
Добър мач в който по-некуция отбор победи. Иначе Юнайтед са шампиони, няма как да стане друго при тази разлика.
6
2

5

Гражданите могат да бъдат спокойни, че титлата ще остане в техния град. :)
5
1

10

WASILISQNISGERMANI преди 11 години
,,ГРАЖДАНИТЕ,, ПОБЕДИХА ,,ГЯВОЛИТЕ,, ....
4
2

7

Какво е това ?? Висша лига .... Нещо не ги виждам във вторник и в сряда ....!!!!