Роналдиньо с нови два гола от фаул

Звездата на Атлетико Минейро вкара и двете попадения при равенството 2:2 срещу Флуминензе
5 сеп 2013 11:09, Друми Георгиев
0
Роналдиньо продължава да бележи красиви голове. Снимка: Ройтерс

Роналдиньо продължава да впечатлява с изявите си в бразилското първенство. Бившата звезда на Барселона и Милан вкара два гола за своя Атлетико Минейро при равенството 2:2 срещу Флуминензе.

И двата гола на 33-годишния магьосник паднаха след перфектно изпълнени преки свободни удари. Флуминензе откри резултата в 13-та минута чрез Вагнер.

В самия край на първото полувреме обаче Роналдиньо изравни от фаул, спечелен от самия него. Той прати топката над стената и след рикошет в напречната греда, тя влезе в мрежата.

През второто полувреме гостите, които бяха без звездата си Фред, за втори път излязоха напред с гол на Райнер. В 82-та минута обаче Роналдиньо отново изпълни по изключителен начин пряк свободен удар и изравни.

Представянето на бившия бразилски национал дойде след като той пропусна предишния мач на отбора си поради лека контузия в бедрото. Преди това пък той се подложи на операция на зъбите.