Юнайтед премина от екстаз в покруса

Червените обърнаха драматично Фулъм с два гола за една минута, но изпуснаха победата в 94-та минута
9 фев 2014 20:04,
1
Стив Сидуел вкара един и бе в основата на втория гол за Фулъм. Снимка: Ройтерс

С драматичен гол на Дарън Бент в 94-та минута Фулъм измъкна равенство 2:2 като гост на Манчестър Юнайтед в мач от 25-я кръг на английската Висша Лига, игран на стадион "Олд Трафорд".

С това "Котиджърс" вцепени "Червените дяволи", които преди това бяха в екстаз от също толкова драматичния обрат, който бяха направили. Те губеха с 0:1 до 78-та минута, но обърнаха резултата с два гола в рамките на само 80 секунди.

Фулъм откри резултата още в 17-та минута чрез Стив Сидуел, а малко по-късно пропуснаха да вкарат втори гол след страхотна контраатака.

"Червените дяволи" имаха тотално териториално превъзходство и бяха натикали съперника в собственото му наказателно поле. Домакините обаче сипеха центриране след центриране, без това да води до нещо.

Така бе обаче до 78-та минута, когато след поредното разбъркване в наказателното поле удар на Хуан Мата бе засечен отблизо в мрежата от Робин ван Перси. Минута по-късно пък изстрел на Карик извън наказателното поле рикошира в защитник и излъга вратаря.

След равенството тимът на Дейвид Мойс се отдалечи вече на 9 точки от 4-тия Ливърпул. Фулъм пък остава твърдо на последно място и вече е на 4 точки от спасителната зона.

Прочетете подробности за Манчестър Юнайтед - Фулъм

1
1
0

0

с. преди 10 години
С оглед на предстоящите трудни 4 поредни гостувания гаврите над *** ще продължа!