Атлетико сензационно елиминира Барселона

Манчестър Юнайтед пък ядоса Байерн, но изяде пердаха
Обновена: 10 апр 2014 08:20 | 9 апр 2014 23:45,
26

Атлетико Мадрид продължава да играе невероятно през този сезон и достигна кулминацията си до този момент, след като елиминира Барселона от Шампионската Лига.

Тимът на Диего Симеоне победи каталунците с 1:0 в реванша на Висенте Калдерон и след равенството 1:1 в първия мач се класира на полуфиналите на турнира.

Единственият гол в мача вкара Коке още в петата минута. Успехът на "Дюшекчиите" бе напълно заслужен, тъй като те удариха общо три греди, а след почивката направиха още куп пропуски. Барселона от своя страна не можеше да намери ритъма си, но въпреки това имаше своите възможности. Лео Меси и Неймар обаче направиха по два сериозни пропуска.

Така каталунците за пети пореден път не можаха да победят Атлетико и за първи път от 2007 година насам не можаха да се класират за полуфиналите на турнира.

В другия мач от вечерта Манчестър Юнайтед отново надхвърли себе си срещу Байерн Мюнхен и дори откри резултата чрез Патрис Евра в средата на второто полувреме.

Това обаче сякаш събуди баварците и те изравниха още в ответната атака с гол на Марио Манджукич, а след това добавиха още два гола, дело на Томас Мюлер и Ариен Робен.

Kalin преди 10 години
Az vijdam barselona sled nqkolko godini v sashtoto polojenie kato aqks amsterdam
14
0

4

Анонимен преди 10 години
Напълно закономерна победа на Атлетико Не виждам къде тук някой вижда сензация.Играха момчетата раздадоха се имаха си моментите и по-важното е реализираха.Барса ги обикаляха обикаляха и така и не направиха нужното за да вкарат. Всеки си има и кофти моментите и за това е интересна тази игра, никога не знаеш кой и как може да победи както и не винаги по-добрият побеждава.Поздрави на всички любители на футбола! Да се надяваме на още по красиви полуфинали и финал!
13
0

5

Топчо преди 10 години
За кратко се видя разликата в стила на игра при двамата треньори(бивш и настоящ) на БайернАко има малко ум в главата си Гуардиола да си направи изводите.
12
6

21

с. преди 10 години
*** без червени картончета,дузпички и съдийски авантички са гола вода!Получиха се много яки полуфинали тоя сезон!
11
16

2

Манджукич преди 10 години
Пичове... Байрям Курбан Мюмюн паднаха с 3:1 от Манчестър Юнайтед !!!GLORY, GLORY MANCHESTER UNITED !!!Айде на финала ще играем с Атлетико!!! КАЗАХ !!!
10
2

26

Тея Байерн са нещо извънземно. Не виждам тимче което да падне с по-малко от 2 гола разлика срещу тея коне!
9
9

47

Джукър преди 10 години
Тези съдии направо се излагат. А Барса така разчиташе на тях....
8
2

16

Да не ти се пада Байерн!Макар некадърното,недъгаво,брадясало тренерче,тия мачкат като валяк!Реал/Атлетико за финал да не се повтаря предишния път!!!
7
2

19

Djeyhi преди 10 години
С този пуяк ( тренера на Барса) няма шанс Барса да стигнат до където и да е! Освен да обикаля неорянтирано друго не направи. Фабрегас, Неймар и Меси ги нямаше в мача. Вместо с Фабрегас и особено вместо Неймар ако бяхме започнали с Алексис сега Атлетико щяха да тъжат. Жалък треньор и жалка игра, феновете на Барса може само да се радваме на малкия резултат с който захубиха нашите любимци :)
6
4

28

чики бегеристайн преди 10 години
духахме супата,тревата беше много ниска!!
5
4

16

Рони срещу Вермахта е финала,както на лигата,така и в Бразилия лятото.Или немски или португалски ще говори шампиона;))
4
11

42

Сензационното е,че няма поне една дузпа за Барса,както сме свикнали.Другото си е в реда на нещата.
3
3

28

Байерн преди 10 години
Манчестър си продължиха със същия дефанзивен и деструктивен стил на игра. Имаха малко късмет, съчетано със слабата игра на Байерн през първото полувреме. Но се видя, че германците са много по-класни и когато настъпиха газта, на Манчо им се стъжни живота. А парца няма да ги коментирам... Рууни и Меси щяли да играят на финала тази година :D