Юнайтед стана за резил насред "Олд Трафорд"

И Червените дяволи отпаднаха от Купата на Лигата след дузпи
29 окт 2015 08:35,
4

Манчестър Юнайтед стана за смях, след като отпадна от Купата на Лигата, след като тимът бе елиминиран с 1:3 след дузпи от Мидълзбро в четвъртия кръг на турнира. Така Боро стигна до 1/4-финал. Мачът бе на "Олд Трафорд".

"Червените дяволи" врътнаха 0:0 след редовното време и двете продължения от по 15 минуту и по регламент се стигна до наказателни удари.

"Старите кучета" Руни, Карик и Йънг пропуснаха и така издъниха отбора си, като стражът на гостите спаси ударите на Уейн и Ашли.

За гостите при дузпите пропусна Нюджънт.