BGONAIR Live

Заливат АЕЦ "Фукушима" с вода и по въздуха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
до Не ми дреме !
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 35
Ти си екстремен *** и комунист. Какво е дала БГ на света, че трябва на някой да му дреме за нас.
отговор Сигнализирай
5
явер
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 3
Абе хора, това са мерки на отчаянието. И все пак е нещо, ако че метода е неефективен.То не може да се каже и че това е метод!!!
отговор Сигнализирай
4
222
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 12
Това да не е горски пожар та му лискат вода ! Само ще се облъчат полотите и ще забавят с няколко часа по-мощни радиационни изхвърляния . Дали не трябва да се залива с нещо друго - в Чернобил изливаха бетон .64536
отговор Сигнализирай
3
Не ми дреме !
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 50
Ако мислехте толкова за България, колкото за Япония, цена нямаше да имате, а вероятно и родината ни нямаше да е на това дередже.На мен ми пука за това какво става в Япония точно толкова, колкото на японците им пукаше какво става с българския народ през последните 21 години.Да се оправят !
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 3
Дано успеят но защо чакаха чак до сега за да започнат подобни операции.
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 57 Не харесвам 2
Успех ! Дано се получи нещо !
отговор Сигнализирай
Новини