BGONAIR Live

Заливат АЕЦ "Фукушима" с вода и по въздуха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
До 118
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ще има *** бомба само ако не успеят да овладеят ситуацията и да намалят налягането на парта.
отговор Сигнализирай
115
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
да бе, няма да има ядрена гъба. Ще има "само" *** бомба която ще докара рак на необозримо много хора.
отговор Сигнализирай
114
До 62
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 0
"Помислете малко - ядрена реакция в напълно изтърбушена опаковка...какво следва? и какво като са японци- пожарникарски подход срещу атомна бомба.....БУУУУМ...."В реакторите се използва уран с чистота 3%. За да се направи бомба урана трябва да е с чистота 100%. Не можеш да направиш ядрен взрив във ядрен реактор.Опасността е че водата не циркулира, а урана изнепрекъснато я загрява, и като започне да се изпарява се увеличва налягането и може стените да се пропукат и да излезне радиоактивен облак
отговор Сигнализирай
113
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 13
Фукушима едно е всъщност отмъщение на японците към американците за това което им причиниха в Нагасаки и Хирошима. Всичко се връща на този свят. Жалко за американците. Симпатични са ми и двата народа.
отговор Сигнализирай
112
ff
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Da bravo, tova e novina ot v4era kajete dnes kakvo se slu4va.
отговор Сигнализирай
111
До 108 Иван
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ти добре му обясняваш за Луната ,ама той чете хороскопи и няма да те разбере,като 110,който пише Труман с ,ю, и много емоционално иска да ни обясни колко зле живеели американците!
отговор Сигнализирай
110
az
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 6
По-некадърно написана статия... :"Хеликоптерr на японските сили за самоотбрана започнаха да облива с вода Трети реактор в атомната електроцентрала..."Аре се научете да пишете бе, какви журналисти сте.. пълен срам!
отговор Сигнализирай
109
VDCH
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 2
За тези мразещи и обичащи и говорещи за САЩ им предлагам един сайт, в който всяка секунда се дава информация за "цветущото" състояние на америкаската икономика. usdebtclock.org
отговор Сигнализирай
108
vik
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
САЩ се опитват да доставят в Япония оборудване, способно да установява изложеността на радиация на земята, съобщи министърът на енергетиката Стивън Чу, цитиран от Ройтерс. Детекторната система е част от 7,8 тона оборудване и 39-членен персонал, изпратени в Япония от енергийното министерство, доставило оборудване и за наблюдение за радиацията във въздуха, уточни Чу.Опасенията от радиоактивна зараза се разпространяват в цяла Азия и повдигат въпроси за начина, по който японското правителство се справя с възникналата криза. Хората очакват с нетърпение новини за развитието на кризата в атомната електроцентрала Фукушима 1.
отговор Сигнализирай
107
vik
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
Началник във френския Институт по радиационна защита и ядрена безопасност обяви, че в следващите дни Франция ще усети последствията от радиоактивното изтичане от електроцентралите в Япония."Много вероятно е от следващата седмица нататък да установим преминаването на облак над нашата територия, заяви Жан-Марк Перес, началник на отдела за наблюдение на радиоактивността в околната среда.Според специалиста обаче поради разсейването на частиците по пътя от Япония не съществува опасност за здравето на французите.
отговор Сигнализирай
Новини