BGONAIR Live

Депутатите приеха спорните промени в Закона за горите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 12 Не харесвам 2
ДА ОТНЕМЕМ ПОДАРЪКА НА БОЙКО! БЛОКАДА НА ОРЛОВ МОСТ ПО СЛУЧАЙ ГЛАСУВАНИЯ ЗАКОН ЗА ГОРИТЕ!Тази вечер - ВСИЧКИ НА ОРЛОВ МОСТ ОТ 19:30!!! Да честитим на Бойко рождения ден и да изкажем недоволството си от приетия днес закон за горите, който обрича на безмилостен сеч нашата "мила моя горо"...
отговор Сигнализирай
19
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
Аре стана време да започнат да строят молове и бетонни комплеси посред Джендема и на рилските езера.
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Оставка мръснициииии
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 3
Абе.. най-добре си е президентът РОСЕН ПЪРВАНОВ да наложи вето !!! .. И някой от екипа на dnes.bg да го пратят на обучение за да му се вдигне малко интелектуалното ниво...
отговор Сигнализирай
16
Един
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Крайно време е да се вдигнем и да пометем тази алчна *** от Парламента, а с нея е престъпното правителство.
отговор Сигнализирай
15
Иванов
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 4
президентът Росен Първанов ???!!!!
отговор Сигнализирай
14
хаха
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 4
Нормално,кво ревете?Предишните крадци застроиха Черноморието и не остана далаверка за дружината на Боко.Ей сега с тоя закон нещата се оправят,предишните съсипаха морето,сегашните ще съсипят горите и планините.Моля последния да дръпне шалтера,хаха!!!!
отговор Сигнализирай
13
Дядо благун
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Знам само,че с тия политици няма да ни бъде,и сегашните и предните все тая,ще разпродам овцете и овните и се махам с бабичката в страна където на оправляващите им е мило за родината,тук алчноста и злобата са над всичко,Бог да пази истинските българи!
отговор Сигнализирай
12
помощ
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 2
президентът Росен Първанов ??? Ааа, ужас, това е кошмар, политически Франкещайн, обединяващ най - лошото от Първанката и Роско, хахах
отговор Сигнализирай
11
до 2
преди 14 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
Защо само еколозите, бе братко! всички трябва да пазим горите.Като има еко-протести - най-много по 1000 души да се съберат. И после все някой ще ги нарече я "наркоманчета", я "храненици". Черноморието - Бог да го прости! И гората като се застрои - въздух няма да остане.А ако има евро-санкции - плащаме всички! На мутрите обектите и именията им остават "чисто" :(
отговор Сигнализирай
Новини