BGONAIR Live

Депутатите приеха спорните промени в Закона за горите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

40
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Няма ли да се съберем и дружно да ги изтрием от лицето на земята тия мръсни, подкупни, печалбарски *** от министерския съвет ,парламента ,общините и кметствата !!! Не виждате ли ,че първичните байганьовци искат да затрият и малкото свястно нещо ,което е останало в Родината ни !!!
отговор Сигнализирай
39
тъп и прост
преди 14 години
Харесвам 0 Не харесвам 9
не казвам 5 лева - може и 100 да е - ама поне да е както трябва всичко , а не като сега ...мизерия
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
Герги Плевнелиев да наложи вето ! хаха
отговор Сигнализирай
37
ЗА 33
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
И НЕДЕЙ ДА МИ ОБЯСНЯВАШ ЧЕ СЕГА ПОНЕЖЕ БОРИСОВ БИЛ НА ВЛАСТ ЩЯЛО ДА Е ПО-РАЗЛИЧНО. ЩОТО КРУШАТА НЕ ПАДА ДАЛЕЧ ОТ ДЪРВОТО.
отговор Сигнализирай
36
за 33
преди 14 години
Харесвам 24 Не харесвам 0
КАТО ТИ ЧЕТА ГЛУПОСТИТЕ И СЕ СЕЩАМ КАКВИ ПРИКАЗКИ БЯХА ЗА ЧЕРНОМОРИЕТО ПРЕДИ ГОДИНИ - ТОВА ЩЕ НАПРАВИМ, ОНОВА ЩЕ НАПРАВИМ, ЛУКСОЗНИ ХОТЕЛИ, БОГАТИ ТУРИСТИ ЛЕЛЕ-МАЛЕ. И КВО СТАНА - НИЩО. БЕТОН, ПОСТОЯННИ СТРОЕЖИ, МРЪСОТИЯ, СКЪПОТИЯ, НИСКО КАЧЕСТВО, МУТРИ, РАЗПРАВИИ, ИЗМАМИ ПО ЧЕНДЖОВЕТЕ. ТОВА СТАНА.ЗАЩОТО ЗА ДА ПРАВИШ ТУРИЗЪМ КАТО ХОРАТА, НЕ СТАВА С ДЕБЕЛАЩИНА, ТРЯБВА АКЪЛ, ЗНАНИЯ ТРЯБВА. А НАШИТЕ МУТРАЦИ НЯМАТ ТАКИВА. И С ВИТОША ЕЙ ТОВА ЩЕ СТАНЕ, А НИЕ НОРМАЛНИТЕ ХОРА НЕ ИСКАМЕ ТОВА.
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Не депутати а *** имаме ние.
отговор Сигнализирай
34
за 33
преди 14 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Споко бе, сега след промените чаят ще ти го продават по 5 лева. И пак ще спиш в коптор.
отговор Сигнализирай
33
за 33
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ти си като комунистите, дето едно време тръгнали да строят плавателен канал от Панчарево до София хаахахахахахахахахааааа пич ако ставаше от жаба кон, щеше да е лесно.
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
"... Парламентът прие окончателно спорните промени в Закона за горите, станали известни като "поправките Витоша ски", защото бяха изготвени под натиска на фирмата собственик на ски съоръженията над София..."Как може "народните избранници" да приемат закон, който е в противоречие на националните интереси - Аз например искам зелена и чиста природа!Ските са удоволствие за 2-3 месеца, А ПОСЛЕ КВО???Горите, планините и плажовете са национална, а не фирмена собственост г-да и г-жи депутати!!!
отговор Сигнализирай
31
тъп и прост
преди 14 години
Харесвам 2 Не харесвам 8
и като се кача на Витоша да карам ада има и къде да преспя , а не като сега да ми искат аза някакви коптори,студени,смърдящи и гадни по 50 - 60 лева на човек за вечер,и да ми дават в някакви умрели хижи чай по 2 лева - НЕ МЕРСИ ...
отговор Сигнализирай
Новини