BGONAIR Live

18-годишен спечели по $1000 на седмица до края на живота си


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

36
do МЕН
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 5
Очевидно не си много в час с цените на имотите...имам имоти на 3 различни континента и мога да ти направя анализ на цените и наемите.Няма да се занимавам с теб.Само ще ти кажа, че когато свършат аргументите, започват обидите..хайде със здраве
отговор Сигнализирай
35
80053
преди 14 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
1 во що не проветите колко вървят имотите в сащ и тогава да спорите ,има ги всякакви имоти на всякакви цени.2 .кои ви говори за инфлация ,и какво като има инфлация ,пише ,че ще има 1000 долара докрая на живота ,дори и да има инфлация пак ше си ги получава3 .това са 4000$ на месец 6000лв. бг, сигурно някои от вас не могат да ги изкарат за цяла година в бг седнали да оплакват момчето мале ,мале
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 87 Не харесвам 2
пожелавам на всеки млад човек подобен късмет, за да може да преследва спокойно мечтите си, вместо денонощно да мисли за оцеляването си.
отговор Сигнализирай
33
Мен
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 21
Взел си апартамент от кашони драги, под някой мост, а $65 000 си ги виждал написани с шрифт 10 пункта на монитора си. Вземи си смени дилъра, че много се филмираш нещо...
отговор Сигнализирай
32
do 30
преди 14 години
Харесвам 36 Не харесвам 8
Да си чувал , че в САЩ имотите са по-евтини от София? Не се изказвай неподготвен .Миналата година си купих апартамент в САЩ точно за 65000 $.Верно от банка го вземах , но е 1о мин от плажа и е в едно от най-желаните места за почивка.Подобен имот в БГ струва 3 пъти по-скъпо.
отговор Сигнализирай
31
БГ Съдия
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Ако не се напасва на инфлацията, след 5 години нищо няма да са.
отговор Сигнализирай
30
123
преди 14 години
Харесвам 48 Не харесвам 0
Жив и здрав! и да си ги харчи със здраве:)
отговор Сигнализирай
29
егфв
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 7
данъци?кви данъци,този тип печалби не се облагат с данъци,или бъркам ? койт играй ..
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 40 Не харесвам 7
Докато стане на 30 вече няма да му дават печалбата в долари, а в юани...
отговор Сигнализирай
27
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
Тук не става дума за тарикатлък. Разбира се, че пари от "нищото" са добре дошли за всеки. Обаче да се дава като топ новина и изпада едва ли не в истерия за някаква смешна за лотария сума- няма как да се съглася. С 52 000 долара дори и в София трудно би си взел що годе добър апартамент, а за Ню Йорк сигурно може да си вземеш , но в гетото. Между другото теоретично трудно би си взел апартамент в Манхатън дори и в момента да му броят в кеш печалбата- за къща да не говорим.
отговор Сигнализирай
Новини