BGONAIR Live

Автобус гори като факла на Орлов мост. Няма пострадали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
Чукча
преди 9 години
Харесвам 10 Не харесвам 9
Ще видиме новите китайски автобуси дали ще изкарат 3 години,абе афганистанска им работа.....
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
От старите автобуси е! Не че има значение, и не че новите са хубави, толкова е тясно, че не можеш са се разминеш на пътеката
отговор Сигнализирай
11
NN
преди 9 години
Харесвам 32 Не харесвам 0
Не разбирам защо ми изтрихте коментара? Какво лошо видяхте в него, че така ви засегна? Казах, че минах от там докато автобусът още гореше (още преди да дойде пожарната). Автобусът е от старите оранжеви, а не от новите. Кое от всичко казано не ви хареса, новинарите? Явно в България свободата на словото вече не е никаква свобода.
отговор Сигнализирай
10
Гри
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Това е 204. Всички автобуси по тази линия са стари и амортизирани. А това е една от най-натоварените линии. А плащаме по 1,60 лв като за в новите автобуси по другите линии. В тези няма климатик, няма вентилация, хората през лятото припадат. Всеки роптае, но статуквото си остава...
отговор Сигнализирай
9
Разбирач
преди 9 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Хора, този автобус не е от новите. От мерцедесите е.
отговор Сигнализирай
8
Никой
преди 9 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
Путин е виновен! Вчера имаше репортаж по ОРТ как изпраща спецназа на ГРУ да го запалят.
отговор Сигнализирай
7
Всъщност
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
До :) Всъщност еMercedes но пак е новичък, кой знае къде ги сглобяват. Кога ги докараха кога се самозапалиха..
отговор Сигнализирай
6
Иван
преди 9 години
Харесвам 12 Не харесвам 17
Тия автобуси не дойдоха ли преди месец? Обществена поръчка?
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 16
Повреден? Ремонт? След месец ползване! Не те е срам, Фандъкова, дето ни ги пробута тези китайски ***!Онзи ден един такъв не можа да затвори задната врата и пътува с отворена.
отговор Сигнализирай
4
:)
преди 9 години
Харесвам 15 Не харесвам 13
Новичък китайски автобус, от тия дето общината ни обясняваха, че са изключително качествени.
отговор Сигнализирай
Новини