BGONAIR Live

Автобус гори като факла на Орлов мост. Няма пострадали


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

3
.
преди 9 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
"Гори като факла" обикновенно се използва като израз, който да опише, че нещо гори с пламък. А тук се вижда автобуса само да пуши. Драскача, търсил ефтина сензация да ходи да пише "новини" за Никлозета.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
Дефектна пиротехника от Слави - шоу! Досега е тлеело и вятърът го разпали.
отговор Сигнализирай
1
Гражданин
преди 9 години
Харесвам 14 Не харесвам 6
Столична община да престане да ни ТРОВИ в тези ПУШЕЩИ бараки наречени автобуси. Не случайно, София е опасно замърсена за живот на бебета и малки деца.
отговор Сигнализирай
Новини