IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

УМБАЛ-Бургас с отговор на обвиненията на румънци, платили над 3000 лева за престой


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
Капиталист
преди 1 седмица
Харесвам 2 Не харесвам 7
Требе да се направи на лични партиди като в Германия, всеки си има сметка в касата на лична партида, и ползва здравна услуга само колко е внесъл по партидата, ако нямаш пари за операция - заминавай си в къщи да се лекуваш с чай ако нямаш пари, както е в Германия при капитализма, нали сега и ние сме капитализъм, а здравната каза плаща операциите от общото, всекиму според способностите да плаща, а всеки получава колкото му трябва - чист комунизъм, ехооо, СССР и комунизма отдавна рухнаха!
отговор Сигнализирай
33
Българин
преди 1 седмица
Харесвам 14 Не харесвам 5
Ако са осигурени в Румъния, а не си носят здравна карта, могат да си възстановят разходите от тяхната каса като се върнат...кво реват?
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 0
Не съм видял някой да е върнал *** с неплатени осигуровки. Или да го кара да си плащат. Щом може за туристи,защо не може за ромеи
отговор Сигнализирай
31
Христо Христов
преди 1 седмица
Харесвам 5 Не харесвам 1
До: Българин/22 " В европейския съюз няма нужда да показваш по друг начин здравноосигурителен статус." - лъжа!
отговор Сигнализирай
30
американец
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 2
Асистънс и колаборация е достатъчно да се определи болничното заведение като клоака.Пропаднали и обогатили се!Излагация
отговор Сигнализирай
29
Христо Христов
преди 1 седмица
Харесвам 7 Не харесвам 5
До: анонимен/24 "СЕГАШНИТЕ ЛЕКАРИ СА ЕДНИ ПРЕСТЪПНИ КОЖОДЕРИ " - абе про'с'так неграмотен, нали се натискате ес който иска болниците са са търговски дружества? Какво ревеш?!
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 6 Не харесвам 9
Като гледам какви глупави коментари има, олеле. Е кой да плаща бе, лекаря от джоба си ли да вади и да купува консумативите. Пропаднали сте с тези схващания. Другото е българската държава да плаща от републиканския бюджет, т.е. от нашите данъци. Това са нещата.
отговор Сигнализирай
27
Бирги
преди 1 седмица
Харесвам 8 Не харесвам 7
ПРите на болницата са изплискали легена, по-неадекватен отговор не са могли да дадат.
отговор Сигнализирай
26
И.Б.
преди 1 седмица
Харесвам 11 Не харесвам 1
Съвет за всички пътуващи в чужбина: Сключете болнична застраховка за пътувания извън страната. Първоначално ще платите разходите на болничното заведение, но ще представите на застрахователя всички сметки, издадени от същото.Застрахователят ще ви възстанови всички разходи.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 седмица
Харесвам 7 Не харесвам 1
Е тия защо нямат Европейска здравна карта, елементарно. А Пурко да ходи да се пурка и да вади от джоба си.
отговор Сигнализирай
Новини