BGONAIR Live

Как да опазим децата в София? Тревата е до коляно и гъмжи от кърлежи!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Бойко да излезне с маркуча да даде пример как трябва да се пръска!
отговор Сигнализирай
15
до 13
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: анонименто с писане в нета не става бро !
отговор Сигнализирай
14
бг смешки 2
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 1
важното е че б ългарският " народ " нищо не прави освен да разхожда кученца по цял ден !
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
пръскане трябва
отговор Сигнализирай
12
Да
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Интересно е, че аз живея в Младост и не съм забелязал да има неокосена трева тази година! А, аз се движда доста! До сега нямаше такава поддържка на тревните площи! Предните години имаше наистина много лоша поддържка! Можеби има някъде в Младост проблем, но съм убеден че е минимален! Проблема с кърлежите е от години и никой до сега не е предприел сериозни мерки! Даже и проф. Кантарджиев, който беше назначен за това в Столична община!
отговор Сигнализирай
11
Гацо Бацо
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 4
Точно си мислих ,че софиянци няма за какво да реват и хоп кърлежи!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Тези въпроси ги задавайте на Терзиев.
отговор Сигнализирай
9
Reo
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Да опазим децата на София. А децата на останала България?
отговор Сигнализирай
8
Пешко
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 1
Кмета си кара Поршето и му дреме. При нас, общ.Средец от строеж постоянно падат предмети, не е обезопасен, подавани са сигнали и НИЩО.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 7
Ми не разрешавайте децата си да се търкалят по земята. мийте ги всеки ден не само на по празници.
отговор Сигнализирай
Новини