BGONAIR Live

Кабинетът отпуска допълнителни 15 млн. лв. за столичния градски транспорт

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Dnes.bg

Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Dnes.bg

Правителството ще осигури 15 милиона лева допълнително към субсидията на градския транспорт на София, съобщава БНР.

Това е договорено преди минути на среща на премиера Росен Желязков със синдикални лидери.

Кметът Васил Терзиев не е присъствал на срещата.

Синдикатите не могат да се ангажират дали гражданското неподчинение ще бъде прекратено, всичко зависи от реакцията на столичния кмет.

По-рано те обявиха, че излизат в безсрочна стачка, а по време на матурите транспорт няма да има.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата