IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Борисов поиска оставката на Терзиев, ако не може да си намери мнозинство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

258
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 4
оффф ама то става още по-яко за софиянци. Колкото повече мутрите са против Терзиев, толкова повече ще се вижда, кой всъшност вреди на София. Само ми е интересно, биби дали е забравил, колко много му даде кметския пост в София и дали не се притеснява за бъдещето на Терзиев в политиката ;)
отговор Сигнализирай
257
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
Родния неолибералистичен естаблишмент се състои от фашисти, те използват ЛГБТ хората за техните гласове но не и за решаване на техните проблеми. Така ползват и съдебната реформа, вместо да защитят Гешев точно кагато почна да е независим оня с голата глава кривосъдния министър набързо свика ВСС с изтеклия мандат и махнаха Гешев. ППДБ са най-отвратителните хора в политиката на България за всички времена и епохи. Нямат рабни по лицемерие и подлост.
отговор Сигнализирай
256
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 3
"Борисов, Пеевски и Тошко Йорданов в един глас заговориха за оставката на Васил Терзиев"................Е, а как иначе!Боко и Шиши дават дерективата за сваляне на кмет Васил Терзиев и веднага пуделите им, по-точно кучките им, Кратун Слави и Кукуригу Тошку започват да облайват!!!
отговор Сигнализирай
255
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
Ако някой се чуди защо биде блокирана София, вече може да спре. Трите изделия - буци, гуци и Тожко гласно изказаха целта на това мероприятие.
отговор Сигнализирай
254
Анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
Чичко парички в действие
отговор Сигнализирай
253
The One
преди 2 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
До: ...A откъде са тези 15 млн., от данъците на народа, и се дават на изнудвачи, браво.
отговор Сигнализирай
252
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Самозабравил се фрос такт
отговор Сигнализирай
251
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 17
Щом е рекъл значи вече е бита карта Васето, много слаб играч, държи се като малко дете на което са ми скрили играчките, за София трябва силен лидер който работи за хората, потенциален бъдещ премиер и президент не някакви сополанковци!
отговор Сигнализирай
250
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 18 Не харесвам 2
Голяма кофа за Боко лук
отговор Сигнализирай
249
Борисов - президент!
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 17
Пеевски - премиер!
отговор Сигнализирай
Новини