BGONAIR Live

Киселова за еврото: В последните 2-3 месеца правителството прави немалко


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 3
Защо юрист като Киселова говори за финанси ? Аз като икономист , не си позволявам да се изказвам по правни въпроси .
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 16 Не харесвам 3
Снимката е много подходяща - усмихнат к.р.т.ен. минала е отново инструктаж при шеф Шиши. Какво падение на терититорията. Но явно си я заслужаваме тази никакви ..ца.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 2
Снимката е много подходяща - усмихнат ***.т. минала е отново инструктаж при шеф Шиши. Какво падение на терититорията. Но явно си я заслужаваме тази никакви ..ца.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 2
Ще въведем еврото със Свинско Лице върху банкнотите! Слава Прасолини Пеевски! Всички ще останете без собствена воля, без референдуми, като прасетата ще ходите на четири крака! Четири крака добро, два крака лошо! Каква чиста и свята и свинска република, демокрация със Свинско Лице и евро със Свинско Лице! Квик Хайл! Квик Хайл! Квик Хайл!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 година
Харесвам 19 Не харесвам 3
тази неадекватница е за затвора за държавна измяна !
отговор Сигнализирай
Новини