IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Пак схватки в парламента: "Възраждане" скочиха на Ивелин Михайлов


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Да, главния Кoпейkuн мутрофеевна от няколко дни го търси да го бие
отговор Сигнализирай
36
а бе
преди 4 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 5
тия всичките не си оправдаха дадените им рубли и сега са много изнервенеи, защото дядя *** ше ги черпи с новичок :)
отговор Сигнализирай
35
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Ае koneukkuuu, a след като оня ден спряхте еврокомисарите, що оная koneukkaa Волгин не ги спря от Брюксел е? Или гледа да не му резнат заплатата в евро ли е? Е нали това евро е лошо е koneukkuuu? Или то е лошо само за другите ама за Цомчо и Волгин си е много добро?
отговор Сигнализирай
34
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 1
33
РАБОТНИК
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Представяте ли си,ако всички ние работещи се държим по този начин в работата си?Шефът веднага ще ни изхвърли.А тези отиват в НС и започват с простотиите си-затова получават по 10 хил.лв.А закони чакат за разискване,приемане и пр.Докторчето Костадив рече,че се забранявал райския газ,а се оказа че няма приет закон.Ама обещания много.Всички трябва да получат за неработа си мин.работна заплата.Ние бачкаме,а те отиват да си правят веселба, да се обиждат и бият.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 5
Ае ***, a с еврокомисарите кво стана? Спряхте ли ги оня ден пред народното събрание? И квоо, ся от януари си заменихте златния лев за банани ли е ***?
отговор Сигнализирай
31
Васил Левски
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Фашистите рано или късно се обръщат един срещу друг. Примерите са всекидневни, какво в Щатите така и в България.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 4 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 4
Това са си нормални поведения на koneumee, те толкова си могат. Кво ли не биха направили за някоя рубла от пасольството? Въпреки, че е ясно де, биха я обърнали веднага в евро.
отговор Сигнализирай
29
Даниел
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 7
ГЕРБраждане скочиха на единствената опозиция !!! ... Прозрачни типове които накараха цели структури да се оттеглят от тях и присъединяват към Величие
отговор Сигнализирай
28
селянин
преди 4 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
WWE българският вариант - и само защото всичко е цирк, а не истински бой ... айде да изкочат навън всички всички - герб-овци , пп-та , възраждания и тн и народа малко да ги поотупа , пък случайно са взели да мислят . Тия хора трябва да работят без пари , защото така са нагушени всички , че ми е гунс да ги гледам дори - големи патриоти , големи умници .. пфф , не чакайте в БГ да се оправят нещата , дори и с малко ... загубена кауза сме , ей
отговор Сигнализирай
Новини