BGONAIR Live

Кънев: Позицията на Радев за еврозоната е политическа безотговорност


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
дезинформатор
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 2
Политици, които дори не се слушват в голяма част от народа, са на практика предатели или лобисти. След като българите толкова много харесват ЕС, толкова много забогатяха, толкова много се радват на Шенген, толкова много обичат прайдове...защо не унижихте копеййките, като ги пуснете на референдум, който да загубят 10 на 1? Явно защото всичко, което написах за българина горе, не е истина :)
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Агента на Соррос се обади.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Защо изобщо се пита Радан Кънев за каквото и да било
отговор Сигнализирай
11
дезинформатор
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 0
Радан Кънев е агент, защо го споменавате изобщо?
отговор Сигнализирай
10
do 9
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 2
До: Анонименхората които разбира от финанси и иконмика знаят че ползи от еврото почти НЯМА ! за съжаление такива хора са ТЕЪРДЕ малко у БГ . иначе се държат така нагло защото българският " народ " го позволява с бездейсвието си и немислинето си ... и така вече 35 години !
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 3
А нещо да кажеш за 1,5 милиона българи на прага на бедност след 18 години в ЕС?Дори съседни страни,които не са в ЕС са по-добре от нас.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 5
Президента е трън в очите на всички предатели.Към кого ли не го пришиват,само и само да го унижат и стъпчат.Нищо,че има най-висок рейтинг от всички тях взети заедно.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 5
Разни политици,политолози,социолози и нумеролози ни омайват с ползите от еврото,а народа не го бръснат за слива.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 12 Не харесвам 3
Радане,клубът на богатите е за богатите!Нагушихте се и полетяхте в космоса,а народа кучета го яли.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 10 Не харесвам 2
Хайде да не отваряме дума за политическа безотговорност. НС и МС водят класацията. Радев и на дъното в сравнение с тях
отговор Сигнализирай
Новини