IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Проф. Вълчев: Влизаме в еврозоната без самочувствие


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 4
Не му трябва самочувствие на този мачкан народ. И така си е добре, свикнал е да го мачкат от време оно.
отговор Сигнализирай
21
до 17
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 8
До: анонимен. Валутата ти, ако не беше вързаха към този борд , щеше да мине небесата, щеше да ти се налага да носиш куфарче с банкноти ако искаш да си купиш билетче за метърото, ей това е валутата ти, хартийки, благодарение на умницте наследници на диктатурата дето те управляват. Разбра ли?
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 20 Не харесвам 2
България винаги е вкарвана насила . Само БГ политиците казаха, че много били работили това да е факт. Смешници
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 8
Мине не мине и се появи от някъде тоя шЕбЕк
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 2
До: анонимен 21И най-вече на космическо разстояние умствено от теб.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 10
Префинен демагог, сладкодумен манипулатор и прикрит русофил.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 14 Не харесвам 1
ДС най-добре знае, всичко е добре режисирано
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 11
С какво самочувствие да влезем в еврозоната, когато в продължение на 30 години валутата ни е държана като заложник в борд изкуствено наложен отвън?
отговор Сигнализирай
14
А
преди 2 дни
Харесвам 3 Не харесвам 6
До: Този, който поставя минус на коментар 15: Дразни ли те истината!?
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 2 дни
Харесвам 7 Не харесвам 16
Въпросът е решен още когато сме решили и ратифицирали договора за влизане в ЕС!Решението е взето от НС със 231 гласа "за", 6гласа "въздържали се", без нито един "против"! Договорът е ратифициран едновременно от Министър-председателя о Президента на Република България!
отговор Сигнализирай
Новини