IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Затвориха ПП “Шуменско плато” заради рядък хищник


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Сиси
преди 18 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Преди мисля,че беше в плевенско, в частна къща имаше лъвица! После на друго място се появи крокодил, сега няма да ме учуди ако е пума или леопард, пак внесен потайно ,като малко коте!
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 19 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
то вече се прибрало. тя проста котка си знае пътя и може да си се върне когато иска,че това ли? въпроса е- има ли и други подобни този собственик? къщата на господаря му я търсете в подстъпите към паметника, не е минало през целият град,че да стигне до гората
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 20 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Пацо тигъра защо го няма на тренировка на Тича?.....
отговор Сигнализирай
28
Доня Жуана
преди 21 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Аз си мислех ,че сме изтървали конят ,а тя пантерата била избягала !
отговор Сигнализирай
27
Лорд Баскервил
преди 22 часа
Харесвам 1 Не харесвам 0
Загубено куче, предай срещу възнаграждение!
отговор Сигнализирай
26
Мокеле Мбембе
преди 23 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Шуменската чупакабра тероризира населението.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 1
Койтъ ходи по горите е приел риска че може да срещтне нещо гладно и край :))
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
Някой незаконно отглежда голяма дива котка и е изпусната нарочно или по невнимание и никой не е наясно къде се намира.Пуснете дронове бе,търсете с кучета,толкова хора има навън по горите.Това е опасно.
отговор Сигнализирай
23
Мутрофоб
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 1
Защо не напишете колко местни 'барони' имат къде законни, къде не толкова 'вили' в местността. Направо палати в някои случаи. Та сетете се сами тези австралопитеци какви животни си докарват в частните си зоокътове... Не ги споменават за да може после като го намерят /застрелят да се потули работата и да няма наказание за собствениците. Които са обществено извесни и особено на полицията. Недай си Боже да нападне някой, не ми се мисли какъв цирк ще настане.
отговор Сигнализирай
22
Мутрафон Мяу
преди 1 ден
Харесвам 9 Не харесвам 2
И нито дума кое точно животно от семейство котки е! Ако е Рис, не е толкова нетипично за тези ширини и не е опасно за хората.... нооо щом увъртат, най-вероятно става дума за ягуар, отглеждан незаконно от някой протомутрафон или също толкова нелегален частен зоопарк и избягал от опеката му/им. Защо е тази потайност и защо не се казва истината и пълната информация за типът котка и произходът и?
отговор Сигнализирай
Новини