IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Костадинов: Крайно време е за оставка на целия политически елит

Оставката на Петков е симптом за болестта, тормозеща държавата

БГНЕС

БГНЕС

“Последните дни видяхме това, което виждаме последните 35 г. в цяла България. Крайно време е за оставка на целия политически елит, за нови избори и за преосноваване на българската държава”, каза още Костадинов.

“Това, че един лидер като Кирил Петков си е подал оставката в момента е просто симптом за болестта, която трови и тормози цялата държава - нарича се корупция”, каза лидерът на “Възраждане” по повод оставката на Кирил Петков като съпредседател на “Продължаваме промяната” и като депутат.

“Това може в същата степен да бъде казано за Бойко Борисов, за Делян Пеевски, за всички останали политически лидери както от управляващите, така и от някои от т.нар. опозиционни политически сили“, каза Костадинов. 

“Най-доброто, което може да се случи в този момент, особено и с трусовете в България след като, за съжаление, получихме много сериозно външно-политическо поражение от Република Северна Македония, най-доброто решение е оставка на правителството и нови избори”, на мнение е депутатът.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата