BGONAIR Live

Тодор Славков се е самоубил със законно притежаван револвер, бил е сам


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

31
Психиатър
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 6
Алкохолизъм > депресия > суицид!
отговор Сигнализирай
30
До Отец Фори
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 1
Как съчетавате "философски" кармата и кармическото прераждане с Второто пришествие? Блажени са низшите духом, и тяхно е царството небесно!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 4
Абе я вижте дали не се е самоубил 2 пъти...като Ахмед Емин, секретарят на Доган.
отговор Сигнализирай
28
ДС+БКП
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
Ясно самоубили са и него бог да го прости
отговор Сигнализирай
27
Ангелина
преди 10 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 3
Тодор Славков ,няма личностните характеристики на човек склонен да се самоубие. Сега ще се развихрят "болните фантазии" на журналистите ,които обичат само "пикантерии" с клюки и неговата смърт 44 г. по- късно от тази на майка му ,ще остане обвита с мистерия.Светъл път на душата му!
отговор Сигнализирай
26
Бай Хой
преди 10 месеца
Харесвам 27 Не харесвам 5
Каквато и помия да се изсипе и изсипва върху него, малък Тошко беше бохем, с много добро мислене и начин на изказване. Да сте чули някога да обиди някого?
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 5
Тошко сам? 2 седмици?
отговор Сигнализирай
24
Зозо
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 3
Да не забравяме, че и бай Тошо като партизанин е бил на косъм да се гръмне. Има го във филма за Ванга. тя му го припомня този момент.
отговор Сигнализирай
23
Петров
преди 10 месеца
Харесвам 17 Не харесвам 11
От две седмици - сам, а в деня на *** на майка си, ще си тегли куршума... Малко като "самоубийствата" в Матушка, с падането от високи здания.
отговор Сигнализирай
22
Бонго Бонго
преди 10 месеца
Харесвам 21 Не харесвам 2
Без малко да ви повярвам.
отговор Сигнализирай
Новини