IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

СГС вписа Делян Пеевски като единствен председател на ДПС

Той благодари на избирателите на партията

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Софийският градски съд (СГС) вписа като единствен председател на Движението за права и свободи (ДПС) Делян Пеевски, според справка в регистъра на политическите партии на съда. 

В съобщение до медиите Делян Пеевски благодари на избирателите на партията.

"Благодаря ви затова, че заедно успяхме да преобърнем хода на историята! Вие усетихте със сърцето си, че съм различен и аз, като ваш лидер, заедно с вас постигнах всичко това. Да ви върна партията!", пише в съобщението. В него се посочва, че преди 30 години партията е обсебена и употребена от фалшив елит, но тя сега "отново е на хората".

"За една година върнахме "ДПС - Ново начало" в центъра на политическия терен и целта ни е да ставаме все по-големи, да развиваме потенциала и силата си", казва още Делян Пеевски.

"Новото начало вече се случва във всички наши населени места и ще продължи да се случва", добавя той, цитиран от БТА.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата