BGONAIR Live

Желязков: Справедлив и траен мир не може да бъде постигнат без ЕС и Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 1
Направо си сбъркал посоката, обърни си дирника !
отговор Сигнализирай
33
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Този пък кой го пита... Повтаря като папагал какво са казали отгоре.
отговор Сигнализирай
32
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Даже и без ЕС може, но не може да се водят преговори без Желязков. Той има последната дума за условията на преговорите.
отговор Сигнализирай
31
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Желязко, народйът е казал и без петел ще съмне. Така че не може........ама може и да може. Докато не приключат разговорите/договорките между Путин и Тръмп недей казва какво не може. Че и от теб зависи нещо, колкото от арменския поп.
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 0
Това ли пише по факса Урсула? Толкова сте спрели всички в тоя ЕС, че е учудващо как не сте на телеграф още, Сламен!!!
отговор Сигнализирай
29
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
Сламения човек вече копа дъното
отговор Сигнализирай
28
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 0
Кой.та такова тебе за 5 стинки ве. Путин и/или Тръмп не биха се изпикали отгорр ти, ако вземеш да се запалиш. ***.
отговор Сигнализирай
27
Гошо...Тъпото
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 0
Жилязко е...поканен в Анкъридж -Аляска,като...застъпник на Зельонски и след...срещата да му докладва. Утре...заминава със Спартана и две...стюардеси. Да си вземе шуба и...калпак,че тяхното...лято е като нашата зима.
отговор Сигнализирай
26
Ха ха
преди 10 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
Видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак?!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 0
ЕС и украйната никой не ги пита! Съвсем жалки сме вече в опитите си да се натресем в буквалния смисъл на преговорите! Нито Путин го интересува, нито пък Тръмп! Нашите "лидери" ни превърнаха в пионки на руснаците и американците! Изритаха ни в девета глуха, а нашите се опитват да се преструват на фактор. Жалко е, и е смешно!
отговор Сигнализирай
Новини