IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Костадинов: Еврозоната се срива пред очите ни


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

19
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 14 Не харесвам 4
Тоя още малко ще се напълва и после ще се озове до в. Сидеров - на бунищетo. А мястото му *** кремълски пропагандист ще заеме р. Радев. 2ма са много.
отговор Сигнализирай
18
аз
преди 13 часа
Харесвам 5 Не харесвам 14
ще ни вземат всичките пари и резерви от банките и ще ги дадат на фалирата Франция
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 13 Не харесвам 5
Костя, чемадан, вакзал, масква. От тях само стабилност извира и заразява като рак останалите наоколо
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 8 Не харесвам 12
Наистина се качваме на Титаник.В тази връзка Ви напомням какви се случи с пасажерите от 3 класа.Първо тях ги заключиха за да могат богатите да се спасят.
отговор Сигнализирай
15
Зозо
преди 13 часа
Харесвам 10 Не харесвам 4
Отдавна съм ви казал. Koneйkaтa никога няма да стигне чичко му Волен 650000 гласа на избори. И ще приключи по - зле от него.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 3 Не харесвам 2
Те всички са фалирали. Няма нито една държава която да се развива добре в момента. И това не е случайно. Това е част от планът. Провалът на сегашната система е заложен още при самото и създаване. Целта е парите и властта да се концентрират на определени места и при определени хора и организации. А приказките за свобода и демокрация са просто приказки. Те само трябва да поддържат илюзията. По същият начин беше и по времето на СССР. До последно ни убеждаваха че всичко е наред и се развиваме.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 5 Не харесвам 5
Kopejkata е пълен *** :) Нали лева е вързан за евроот. Хахаххаха .... Ако иска да бъде истински патриот то трябва да отвържем лева от еврото както е в Румъния, Чехия,Унгария, Дания, Полша и т.н. НОООО Докато е вързан по добре МНОГО по-добре е да сме с евро. Останалото на копейката е за пред хората и да печели повече власт да може да си купува земи около Варна на по 10 лева квадрата. Ххахаахха знаем ги тези като него от прехода .... същия е и той !
отговор Сигнализирай
12
Майора
преди 13 часа
Харесвам 10 Не харесвам 4
Копейкин , няма дастане твоята , подкрепена с парите на Русия , излизане на България от ЕС и НАТО! Пътят на страната е всно очертан , не при Русия и Евразия! Ти и без това защитаваш диктатора Путин , така че връщай субсидиите , обръщай еврото в рубли и заминавай при него , на нас такива като теб не ни трябват!
отговор Сигнализирай
11
Протестиращ
преди 13 часа
Харесвам 10 Не харесвам 5
Някой да ми е виждал чейнето? Изхвръкна ми от устата докато виках "оставка".
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 13 часа
Харесвам 10 Не харесвам 10
Не мога да не се съглася.Качваме се на Титаник.
отговор Сигнализирай
Новини