IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Жертвите на потопа вече са три, загинал е служител на Гранична полиция


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

48
мдаа
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 2
всички тарикати са живи.
отговор Сигнализирай
47
Костя Копе@кин
преди 1 ден
Харесвам 3 Не харесвам 3
Върнете Мерцедеса на Митко Есемеса!Иначе радикализираме протестите.
отговор Сигнализирай
46
до в Царево
преди 1 ден
Харесвам 2 Не харесвам 2
Хайде, отново ромите са ни виновни!!! А, къде са българските "майстори", май не желаят да бачкат за "жълти стотинки" на новите "меринджеи", е, тогава кой остава!? Между другото, ти що не се хванеш за лопатата??? А, за кмета..., всъщност, я си задай въпроса: Колко легитимни бяха изборите за настоящия парламент и въпроса ти как е бил преизбран кемта ще отпаде!
отговор Сигнализирай
45
Така наречените
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 1
Сухи дерета,от какво са пресъхнали БЕ
отговор Сигнализирай
44
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 2
Дъждът ни изненада. Скоро снегът ще ни изненада...И така до края на света на тая територия. Не се ли гласува, и не се ли изберат правилните хора-изненадите няма да имат край.
отговор Сигнализирай
43
Голяма трагедия
преди 1 ден
Харесвам 15 Не харесвам 1
Над 20 скъпи автомобила с украински номера плуват в морето на Елените! Хората как ще се приберат,когато свърши войната? Предлагам Мин Желязков да информира ЕС,НАТО ,ако трябва и галактическата комисия за причинените щети от тайфуна,пратен от Путин
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 2
Интересно преди две години при управление на Радев и ПП , беше бедствие. Сега Бойко и Шиши първо откраднаха водата, а после наводниха хората. Не сме руски ***.
отговор Сигнализирай
41
КАТ Пловдив
преди 1 ден
Харесвам 4 Не харесвам 2
Ликвидиран УШЕВ - МАКСИМАЛЕН КЕФ!!!
отговор Сигнализирай
40
Кой е язовира
преди 1 ден
Харесвам 6 Не харесвам 1
39
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 1
И Митов какво ще дири там, молебен ли ще служи...разходки.
отговор Сигнализирай
Новини