BGONAIR Live

Радев: Да не се случи с "Лукойл Нефтохим Бургас" сценария на „Булгартабак“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

15
Морския
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 8
Това загрижено същество ни струва по 1 000 000 лева на ден, 30 000 000 лева на месец, 365 000 000 лева на година. И така до 2035 година!
отговор Сигнализирай
14
Ха-ха-ха
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 9
Радеви опасения!Като отиде на поредната екскурзия в чужбина ще му мине!
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Голямото Д да глътне рафинерията на Путин? Не ми се вярва . По вероятно е Путин да го назначи за управител докато приключи войната в Украйна.
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
До: Ponty "За огромно съжаление ние ще перем поредния пешкир, но този ще е огромен." - щом е заслужено, няма място за съжаления.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 2
Че кво лошо? Бъгърите искат да е така. Само 8% гласуват да е по-различно. Факт.
отговор Сигнализирай
10
Истината
преди 7 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 15
До: анонименПо добре голямото Д, отколкото късото П от агресивното Р!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
Право в целта!А на нас-Честито ни "Д"ържава!Всъщност кавичките трябва да са за цялата дума,явно лишена от съдължание!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 11
Ами хайде, бе, радьов, кажи какво да правим? Стига само да злобееш и да плюеш.
отговор Сигнализирай
7
хаха
преди 7 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 6
Радев пак сипа с големият черпак на големите тумбаци Буци и Гуци. Коалиция магнитски. Браво.
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 4
Точно като Булгартабак ще го направи голямото Д. Ще глътне и Нефтохима и после финито.
отговор Сигнализирай
Новини