BGONAIR Live

Радев: Да не се случи с "Лукойл Нефтохим Бургас" сценария на „Булгартабак“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

55
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Радев не се притеснява. Щкодичката му е икономична .Гори малко. Да му мислят ония с големите бронирани мерцедеси и джипки.
отговор Сигнализирай
54
Stoedin
преди 7 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 5
Важното е да не стане като с Боташ.
отговор Сигнализирай
53
На бръснаря брат му
преди 7 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 4
За да не се случи това и още други неща, трябва рестарт на държавата, Велико Народно Събрание, избор на Велико Търново да бъде столица на България, а в Шопландия трябва да започне яко прочистване на цялата ***.
отговор Сигнализирай
52
Прокурор
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 2
И Боташ, и Магнитите - в същия затвор. Все престъпници, крадящи от държавната хазна. Добре че ги има и се оплюват колективно, за да им лъсват табиетите.
отговор Сигнализирай
51
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Зеленочорапев не разбра ли, че Борисов и Пеевски го лишиха от всичко. Даже и достойнството му отнеха. Да отива в Бурса да поплаче на Ердоган за Боташ.
отговор Сигнализирай
50
анонимен
преди 7 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 6
С какви ли компромати са го затиснали тоя , че е толкова жалък ?
отговор Сигнализирай
49
А БОТАШ
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
Кой ще ни спаси от вероломният договор, подписан от пРезидента?
отговор Сигнализирай
48
Bad Face
преди 7 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 5
В Европа санкционираните по Магнитски влизат в затвора, а в България седи на първия ред в НС
отговор Сигнализирай
47
АНОНИМ
преди 7 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 10
Аман от този черен пророк, все лошо прокобява. Ако може, да не се изказва в Новогодишната нощ и да разваля празничното настроение пак и пак.
отговор Сигнализирай
46
Брей,
преди 7 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Руските таракани плашат , че не знаеш откъде щяла да ти дойде ракетата! Ами все е тая ,бе ! И да падне , поне сто ще полетът към Москва и Петербург! Тоя Путин съвсем ви е изпилил мозъците !
отговор Сигнализирай
Новини