IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Делян Добрев: Ако Борисов подаде оставка, ние няма да имаме бюджет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

85
Тюпюнко
преди 3 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 5
Да си ходи! Без него и без партии ще се оправим!!!
отговор Сигнализирай
84
Гошо
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
Деляне, ако бащицата ви подаде оставка, на третия ден ГЕРБ ще подаде документи за заличаване от политическия списък.
отговор Сигнализирай
83
Iskame evroto
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 14
ДС (добрите сили) начело с Кокорчо (международният измамник) и крушарският ***( синчето на първия секретар на БКП в Крушари) ще победят. Никакво евро. Никакъв ЕС и НАТО. Ще минем на рубли. Ще караме Лада Гранта. Ще ходим на море на Байкал. На екскурзии в Сибир.
отговор Сигнализирай
82
Лойко
преди 3 месеца
Харесвам 22 Не харесвам 6
Ако Борисов се гътне днес, България ще продължи да съществува и вероятно ще сме по-добре.
отговор Сигнализирай
81
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 5
Голям праз! Важното е да ви няма! Вие сте .крадци.лъжци.и. убийци .на хора .по пътищата!Ще ви изметем!
отговор Сигнализирай
80
Cec
преди 3 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 4
То едно слънце пролет не прави па ако се гътне пак без бюджет вечно ли ще бъдем бе смешници
отговор Сигнализирай
79
Жодя Сен
преди 3 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Пич,да те питам само ,какъв е Боко,че да подава оставка?Намали малко спиртните напитки,че се ***!
отговор Сигнализирай
78
Joko
преди 3 месеца
Харесвам 24 Не харесвам 3
" Ако Борисов подаде оставка, . . . " Като какъв да подаде оставка: като горски , като баш началник на МИНИстрите ?!?!?
отговор Сигнализирай
77
Ех този Борисов!
преди 3 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
Ако го нямаше него и държава нямаше да имаме ей! Тези 1300 години( а май и доста повече) все с такива "Борисовци" сме ги преживели!.Стига с тези мантри, ами запрятайте ръкави и започвайте да РАБОТИТЕ за хората, а не за себе си и за приятелските си кръгове, иначе се отичате в канала образно казано.Стига вече!
отговор Сигнализирай
76
Жодя Сен
преди 3 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 5
Делянчо,мама не е важно изобщо какво и кого харесваш ти!А,че бюджета не е твоя работа е ясно- не можеш да вметнеш 2+2,затова лъжеш като Баце ти!Бре пиянде,от 2021 досега ,сегашният е Пети бюджет ,какви 4 и какви 8 ти мътят пияната глава?И доколкото помня,а аз помня и смятам Асен Василев е направил само един бюджет и то най-добрия!
отговор Сигнализирай
Новини